Верона – найромантичніше місто в світі – Автостанції Закарпаття

Верона – найромантичніше місто в світі

Share Button

Найромантичніше місто, розташований неподалік від блискучої Венеції, отримав свій поетичний статус завдяки перу талановитого англійця, який описав трагічну історію кохання двох юних жителів Верони – Ромео і Джульєтти. Шекспір, який прославив Верону своїм безсмертним творінням, вибрав місце дії для своєї трагедії не випадково – тема кохання, розділеної ворожнечею двох сімейств, не раз піднімалася в творах італійських драматургів, змінювалися лише імена героїв і назви міст: Марьотто і Джаноццо, Ромео і Джулія, Розелло і Джулія, і, нарешті – Ромео і Джульєтта.

Юні закохані, що принесли в жертву чистому почуттю свої життя, є покровителями прекрасного італійського міста і всіх романтиків, які відкрили свої серця для справжнього кохання. Ромео і Джульєтта залишилися не тільки на сторінках шекспірівського шедевра. Будь-який житель Верони зможе підказати гостям міста найкоротший шлях до будинку Джульєтти («Casa di Giulietta») на Віа Капелло, у дворі якого можна побачити не тільки легендарний балкон, а й саму дівчину, відбиту у вигляді бронзової скульптури (скульптор – Нерео Константині).

На вхідних воротах і фасадній стіні будинку Джульєтти закохані залишають своєрідні мітки, що символізують любовні обітниці – решітка на воротах суцільно обвішана замками, а на стіні сучасні романтики пишуть свої послання і наклеюють жувальні гумки.

На відміну від будинку Джульєтти, в який можна потрапити, заплативши при вході близько двох євро, будинок Ромео на віа Арку Скалігером («Casa di Romeo») закритий для відвідувань. У Вероні щорічно 16 вересня закохані відзначають день народження Джульєтти, а у Валентинів день 14 лютого в будинку-музеї Джульєтти проходить конкурс на найромантичніше послання, адресоване юної шекспірівської героїні.

Верона, нерозривно пов’язана з іменами літературних героїв, що мають свої прототипи серед реально існували закоханих, зобов’язана званню найромантичнішого міста не тільки знаменитим шекспірівським персонажам, а й неповторній атмосфері, що витає над старовинними вуличками і площами, церквами і замками, мостами і двориками. У самих назвах архітектурних шедеврів Верони живе витончена поезія, настроює на романтичний лад – церкви Сан Дзено Маджоре і Палаццо дель Комуне, замок Кастельвеккьо, площа Пьяцца дель Ербе. Романтичний дух Верони, що втілився в камені і огортає місто легким пошепки таємниці, підкорює цінителів поетичної краси – в це місто неможливо не закохатися.

Джерело: ladyvukr

Вирішили вирушити до Верони? Перегляньте наші міжнародні рейси >>


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.