Мазурське поозер’я в Польщі !!! – Автостанції Закарпаття

Мазурське поозер’я в Польщі !!!

Share Button

Мазурське поозер’я (пол. Kraina Wielkich Jezior Mazurskich)

Край Великих Мазурських озер (або Мазурське поозер’я) – це понад 2 тисяч озер, з’єднаних 12 каналами, 8 річками і трьома шлюзами, розташованих на території Вармінсько-Мазурського воєводства. Озерне плато, у північно-східній частині Польщі знаходиться між річками Вісла та Німан.

Тут б’ється серце Мазур. В Країні великих мазурських озер знаходяться найбільші озера в Польщі – Снярдви (пол. Śniardwy) і Мамри (пол. Mamry). Разом з меншими водоймами вони утворюють складну мережу каналів загальною площею поверхні понад 480 кв. км. Основний транспортний вузол регіону – місто Елк (пол. Ełk).

Озера оточують величезні лісові масиви з ландшафтними парками і природними заповідниками. Це край унікальної невинної природи, ідеальне місце для прихильників відокремленого і спокійного відпочинку, проте тут буде чим зайнятися і любителям активних видів спорту.

Туристів також зачарують своєю могутністю та пишністю спрямовані увись готичні собори, величні костели, середньовічні фортеці та неприступні замки, розкішні палаци та скромні монастирі. Всі ці унікальні архітектурні споруди, що належать різним стилям і різним епохам, дійшли до наших днів.

У 2011 році Мазурське поозер’я ввійшло до двадцятки нових чудес природи, яку вибрав Швейцарський фонд New7Wonders

Джерело: http://shoppingpl.com

На автовокзалі м. Ужгород можна придбати квиток в міжнародній касі.

Ми зробимо все, щоб Ваша поїздка пройшла максимально комфортно.

Квитки он-лайн – на порталі transfer.ua та bus.com.ua

Бронювання автобусних квитків  за телефоном +38 (050) 434 6620

 


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.