Протокол наради – Автостанції Закарпаття

Протокол наради

Share Button

ПРОТОКОЛ НАРАДИ

м.Київ                                                                                                                  9 лютого 2012р.

Нараду проводив : Віце прем`єр-міністр України – Міністр інфраструктури       КОЛЄСНІКОВ Б.В.

Присутні :               БРОДСЬКИЙ М.Ю., МИРОНЕНКО М.І., ШКІРЯ І.М., БАЛІН В.А., ПОЧЕСНЮК С.Н., ЛОЗОВСЬКИЙ В.М., ІГНАТОВ А.П., ПЕТУХОВ Д.В., ПАНТЕЛЕЙЧУК А.В., СВИРИДЮК О.І., МЕЛЬНИЧЕНКО С.І., ГРЕБЕННІКОВА Л.К., ВАКУЛЕНКО В.М., ПРОНЧЕНКО Є.А., КОТЯЙ В.Ф., ХМАРНИЙ О.Т.

 

Про проблемні питання автомобільних перевізників,

що здійснюють перевезення пасажирів

 1. Мінінфраструктури, Укртрансінспекції, Мінфіну, Мінекономрозвитку. МОНмолодьспорту , Мін`юсту, державній службі з питань регулярної політики та розвитку підприємництва підготувати та подати Кабінетові Міністрів проект змін до Закону України «Про автомобільний транспорт» в частині :
 2. вдосконалення системи організації внутрішніх пасажирських перевезень;
 3. вилучення норми щодо погодження організатором перевезень паспорта регулярного автобусного маршруту;
 4. збільшення терміну дії дозволу на підставі якого перевізник виконує регулярні пасажирські перевезення на автобусному маршруті загального користування ;
 5. обов`язковості підтвердження відповідності професійної компетентності водіїв комерційного транспорту та визначення Мінінфраструктури  компетентним органом з видачі свідоцтв професійної компетентності водіїв.

Строк – до 1 серпня 2012р.

 1. Мінінфраструктури, Укртрансінспекції, Мінфіну, Мінекономрозвитку, Mін`юсту, державній службі з питань регулярної політики та розвитку підприємництва забезпечити підготовку змін до законодавства щодо :
 2. надання повноважень Укртрансінспекції зупиняти транспортні засоби для перевірки дотримання законодавства про автомобільний транспорт та у разі наявності порушень складати протоколи про адміністративні порушення;
 3. запровадження ефективної системи стягнення штрафних санкцій (у т.ч. залучення Державної виконавчої служби, анулювання ліцензій );
 4. інтеграції вимог Європейського законодавства щодо компетентності, добропорядності, фінансової спроможності для отримання ліцензій.

Строк – до 1 листопада 2012р.

 1. ДПС, Мінінфраструктури, Мінфіну, Mінекономрозвитку, Мін`юсту підготувати та подати Кабінетові Міністрів проект змін до податкового законодавства та законів України пов`язаних з діяльністю автомобільного транспорту для забезпечення справедливої конкуренції шляхом створення рівних умов оподаткування для всіх суб`єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на ринку пасажирських перевезень.

Строк – до 1 квітня 2012р.

 1. Мінінфраструктури, Укртрансінспекції, МВС, Мінфіну, Мінекономрозвитку, Мін`юсту, Державній службі з питань регулярної політики та розвитку підприємництва підготувати та подати Кабінетові Міністрів проект змін до постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» та від 3 грудня 2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» в  частині повної заборони використання для здійснення пасажирських перевезень автобусів, що переобладнані з автомобілів, які призначалися для використання інших функцій.

Строк – до 1 квітня 2012р.

 1. Мінінфраструктури, Укртрансінспекції вжити заходів щодо використання починаючи з 1 січня 2013 року на міжміських та міжнародних маршрутах в обов`язковому порядку автобусів, обладнаних обмежувачем швидкості та пасажирські сидіння яких облаштовані ременями безпеки.
 2. Мінфіну, Mінекономрозвитку, Mін`юсту, Mінінфраструктури разом з Радою міністрів АР Крим, облдержадміністраціями, Київською та Севастопольською міськдержадміністраціями вжити заходів щодо запровадження вільного тарифо-утворення на послуги з перевезень пасажирів на міських, приміських та внутрішньо-обласних маршрутах.

Строк – до кінця 2012р.

 1. Мінсоцполітики, Мінфіну, Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури вжити заходів щодо запровадження в 2013 році адресної грошової допомоги пасажирам пільгових категорій під час користування послугами пасажирського автомобільного транспорту.
 2. МВС, Укртрансінспекції , ДПС терміново вжити заходів щодо припинення надання  послуг з пасажирських перевезень, які здійснюються з порушенням законодавства, під видом перевезень для власних потреб.
 3. ДПС разом з Мінінфраструктури організувати роботу щодо перевірки договорів на здійснення нерегулярних пасажирських перевезень і документів про оплату послуг.
 4.  Укртрансінспекції, Раді міністрів АР Крим, облдержадміністраціям, Київській та Севастопольській міськдержадміністраціям вжити заходів щодо не допуску до участі у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування автобусів, що переобладнані з автомобілів, які призначалися для використання інших функцій (крім внутрішньо районних сільських маршрутів ).

Строк – до 1 червня 2012р.

 1. МВС, Укртрансінспекції вжити заходів щодо заборони з 1 липня 2012 року використання для здійснення нерегулярних і регулярних спеціальних пасажирських перевезень автобусів, що переобладнані з автомобілів які призначалися для використання інших функцій.
 2. Мінінфраструктури, Укртрансінспекції. Мін`юсту, державній службі з питань регулярної політики та розвитку підприємництва розробити та затвердити порядок відкриття і закриття автобусних маршрутів загального користування.

Строк ‐ до 1 травня  2012р.

 1. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям подати Мінінфраструктури перелік внутрішньо-обласних автобусних маршрутів загального користування за наданою Міністерством формою для створення Єдиного реєстру автобусних маршрутів загального користування.

Строк – до 1 квітня 2012 р.

 1. Мінфіну на підставі поданих Мінінфраструктури розрахунків забезпечити виділення коштів на придбання обладнання та програмного забезпечення для ведення Єдиного реєстру автобусних маршрутів загального користування.

Строк – до 1 липня 2012 р.

 1. Мінінфраструктури, Укртрансінспекції створити Єдиний реєстр автобусних маршрутів загального користування (крім міських маршрутів ).

Строк – до 1 вересня 2012р.

16.Мініфраструктури, Мін`юсту, державній службі з питань регулярної політики та розвитку підприємництва розробити порядок здійснення диспетчерського контролю за роботою автомобільних перевізників, що здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування з використанням глобальної системи супутникового пози цінування.

Строк – до 1 червня 2012 р.

17 МВС, Мінінфраструктури, державній службі з питань регулярної політики та розвитку підприємництва разом з Генеральною прокуратурою провести у першому півріччі 2012 року перевірки законності та якості надання послуг суб`єктами господарювання у сфері автомобільного транспорту, захисту прав споживачів цих послуг, інтересів держави та свободи підприємництва.

18. Мінфіну під час внесення змін до державного бюджету на 2012 рік передбачити видатки на покриття витрат, пов`язаних з поточним обслуговуванням та для компетенції відсоткової ставки за кредитами перевізникам на придбання вітчизняних автобусів середньої, великої та надвеликої місткості.

19. Мінінфраструктури, Мін`юсту, МВС, Mінсоцполітики, мінфіну, державній службі з питань регулярної політики та розвитку підприємництва, Укртрансінспекції, ДПС спільно з народними депутатами України та заінтересованими громадськими організаціями створити робочу групу з розв`язання проблемних питань автомобільних перевізників, що здійснюють перевезення пасажирів та подати до 15 березня 2012 Кабінетові Міністрів узгоджені пропозиції.

Віце-прем`єр-міністр України

Міністр інфраструктури                                                                  Борис КОЛЕСНІКОВ


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.