Цікаві місця в Польщі які варто відвідати – Автостанції Закарпаття

Цікаві місця в Польщі які варто відвідати

Share Button

Морське Окo (пол. Morskie Oko)

На думку багатьох туристів – це найгарніше гірське озеро. Воно розташоване у гірському масиві польських Татр в долині Риб’ячого Потоку (пол. Doliny Rybiego Potoku), на висоті 1395 м, недалеко від курортного міста Закопане. Сусідні гори вищі за рівень води майже на кілометр. Колись вважалося, що озеро під землею поєднане з Середземним морем – звідси і його назва.

У кришталево чистій воді озера відбиваються гори і плаває риба. Поверхня водойми становить близько 35 гектарів, а глибина перевищує 50 метрів. Морське око з’єднується протокою з Чорним Ставком (пол. Czarny Staw), утворюючи ефектний водоспад. Вершини, які оточують водойму, мають теж цікаві загадкові назви: Жабій Кінь (пол. Żabi Koń), Воловий Хребет (пол. Wołowy Grzbiet), Жабя Лялька (пол. Żabia Lalka).

Красиві та величні Татри завжди приваблювали мандрівників. Люди, що проживають в цих дивовижних місцях навіть склали легенду, нібито Бог, створюючи Землю, залишив цей райський куточок для себе. І тільки пізніше вирішив подарувати його людям.

З Закопаного до озера можна добиратись автомобілем або автобусами (автобуси відходять від автовокзалу та залізничного вокзалу в Закопаному). В сезон, коли багато туристів, другий варіант буде кращим, зважаючи на велику кількість туристів та корки на дорогах. Автомобілем чи автобусом можна доїхати  лише до села Паленіци Бялчанської (пол. Palenica Białczańska), де можна залишити авто на паркінгу (платний, 20 PLN/день). Далі біля 8 км. до озера потрібно буде пройти пішки. Дорога не є складною, з легким підйомом вгору, і займе в одну сторону біля 2 год. 30 хв. (назад – біля 2 год). Хто не бажає йти пішки, може скористатись возом, запряженим двома кіньми. Проте останні 1700 м перед озером всерівно прийдеться подолати пішки. Проте всі ці зусилля повністю окупляться прекрасними краєвидами озера та його околиць. Також у горах біля Морського Ока прокладені туристичні маршрути різної складності.

Чисте гірське повітря з ароматами хвої привертає увагу багатьох мандрівників. У парку можна прогулятися на коні, усамітнитися і позасмагати в затишній бухті, покататися на човні, влітку поласувати чорницею.

Джерело: http://shoppingpl.com

На автовокзалі м. Ужгород можна придбати квиток в міжнародній касі.

Ми зробимо все, щоб Ваша поїздка пройшла максимально комфортно.

Квитки он-лайн – на порталі transfer.ua та bus.com.ua

Бронювання автобусних квитків  за телефоном +38 (050) 434 6620


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.