АВІАКВИТКИ У ВСІХ КАСАХ АВТОВОКЗАЛІВ ЗАКАРПАТТЯ! – Автостанції Закарпаття

АВІАКВИТКИ У ВСІХ КАСАХ АВТОВОКЗАЛІВ ЗАКАРПАТТЯ!

Share Button

З 27.01.17 ПрАТ “Закарпатавтотранс” відкриває доступ до авіакас для всього Закарпаття!
Від тепер, придбати квиток на літак можна на будь-якій автостанції області, від Ужгорода до Рахова, в будь-який куточок Світу!

Ви можете скористатись всіма авіалініями, що пропонують десятки авіакомпаній, просто прийшовши в будь-яку касу ПрАТ “Закарпатавтотранс”.
Також, ми надаємо транспортну підтримку, для наших пасажирів, не залежно від того з якого міста України чи Європи у Вас виліт, ми допоможемо сформувати для Вас зручну логістику поїздки, методом поєднання літак-автобус-поїзд. Адже в касах “Закарпатавтотрансу”, вже давно можна придбати не тільки автобусні, а також залізничні квитки.

Авіаквитки вже активно продаються в міжнародних касах міста Ужгород та міста Мукачево, ми проводимо підготовку наших касирів на всіх автовостанціях області.

ПрАТ “Закарпатавтотранс” вдячний нашим пасажирам за підтримку та за користування нашими послугами, тому ми хочемо, щоб Ваша поїздка була максимально комфортною та доступною, ми піклуємось про тих, чиє життя пов’язане з дорогою.


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

2 thoughts on “АВІАКВИТКИ У ВСІХ КАСАХ АВТОВОКЗАЛІВ ЗАКАРПАТТЯ!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.