Оглядова Барселона – Автостанції Закарпаття

Оглядова Барселона

Share Button

У чому полягає істотний мінус будь-якої екскурсії? Обмежений час, величезна кількість людей і залежність від щільного графіка. Пропонуючи «Оглядову Барселону» в групах до восьми осіб, ми готові разом зруйнувати кожен з цих недоліків!

Патріотичні каталонці пишаються місцевим архітектором Антоніо Гауді, так само як і спадщиною, яким ця людина щедро обдарував Барселону. Саме тому починати знайомство з містом варто з його творінь. Величний храм Саграда Фамілія внесений до списку ЮНЕСКО, хоча і до цього дня залишається недобудованим, а нерухомий будинок Міла, розташований в «кварталі незгоди», здається живим і переливаються. Чи не це справжні докази таланту від Бога?

Вищезгаданий «квартал незгоди», який насправді носить ім’я Пасео де Граса, отримав оригінальне прізвисько не просто так. Архітектори, які займаються забудовою цих місць, так хотіли перевершити один одного, що створили район, де кожна будівля настільки відрізняється від всіх інших, що здається, ніби на Пасео де Граса зібрані всі можливі архітектурні стилі і рішення!

Олімпійський порт, побудований з нагоди однойменних ігор, заслуговує на увагу нітрохи не менше, ніж Площа Іспанії з її визначними пам’ятками і фонтанами. А розташована неподалік гора Монтжуик готова запропонувати мальовничі краєвиди буквально на кожному зі своїх схилів!

Умови резервування екскурсії

Екскурсія вимагає особистого підтвердження бронювання Вами – Ви отримаєте повідомлення про замовлення і повинні будете підтвердити або скасувати замовлення, до цього моменту бронювання не буде вважатися підтвердженим.

Джерело: www.turne.com.ua

На автовокзалі м. Ужгород можна придбати квиток в міжнародній касі.

Ми зробимо все, щоб Ваша поїздка пройшла максимально комфортно.

Квитки он-лайн – на порталі transfer.ua та bus.com.ua

Бронювання автобусних квитків  за телефоном +38 (050) 434 6620


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.