Безпека під час подорожі. – Автостанції Закарпаття

Безпека під час подорожі.

Share Button

1. Змініть в телефоні основні контакти родичів/важливих друзів на англійську мову.

Якщо з вами випадково щось станеться, медики чи поліція зможуть зрозуміти, кому подзвонити. «Mom», «Father» більш зрозуміло для англомовного співробітника МНС, ніж «Мама» та «Тато».

автостанція Закарпатавтотранс рекомендує залишатися на зв'язку з рідними.
З рідними на зв’язку, в будь-яку випадку.

2. Придбайте річний страховий поліс, який включає всі країни світу та термін перебування за кордоном 90 днів. Де б ви не поїхали, ви завжди будете в безпеці.

Страховий поліс можна оформити на касі будь-якої Автостанції ПрАТ “Закарпатавтотранс” в Закарпатській області. Адреса автостанції в містах та селах Закарпаття 050-434-66-20 довідкова служба АС.

страховку оформити на автостації Закарпатавтотранс 050 434 66 20
Оформлення страхового поліса – обов’язкова умова безпечної поїздки.

3. Відскануйте всі види важливих документів на google drive.

Якщо ви втратите оригінал, то зможете в будь-якому інтернет-кафе світу роздрукувати хоча б копії або показати на телефоні.

Якщо Ви здійснюєте виїзд з автостанції Ужгород чи Мукачево, зверніться до диспетчера – Вам допоможуть роздрукувати документи.

документи на телефоні
Зберігайте свої документи в “хмарі” – в електронному форматі.

4. Важливе питання про гроші!

Беріть з собою 3–5 банківських карт та зберігайте їх в різних місцях. Якщо ви втратили основну карту чи у вас її украли — спокійно заблокуйте її, переведіть гроші на іншу карту та продовжуйте вашу подорож.

Перед поїздкою потрібно зателефонувати в банк, який вас обслуговує, та попередити, до якої країни та на який термін ви збираєтеся виїхати. Це потрібно, щоби система банку автоматично не заблокувала вашу картку через підозру в шахрайстві. Варто перевірити термін дії картки та поцікавитися, чи існують ліміти на зняття грошей.

Крім цього, обов’язково запишіть і візьміть із собою телефонний номер служби банку, через який можна заблокувати карту, якщо ви її раптом втратите (потрібно буде назвати номер карти і кодове слово). Підключіть банкінг через СМС, так ви краще зможете контролювати ваш рахунок (вхідні повідомлення за кордоном не оплачуються).

Картка для розрахунків за кордоном має бути міжнародною, а не для внутрішнього використання. Українські банки рекомендують оформлювати картки середнього (Visa Classic, MasterCard Debit) або елітного класу (Visa / MasterCard Gold або Visa / MasterCard Platinum). Продавець має право перевірити, чи дійсно це ваша картка, тому при безготівкових розрахунках краще носити з собою паспорт або інший документ, який посвідчує особу.

Гроші на карту варто покласти із запасом. Адже під час операцій кошти блокуються за одним курсом, а під час списання за кілька днів курс може змінитися настільки, що залишок на рахунку може піти в «мінус». Задля уникнення додаткових витрат під час конвертації можна відкрити валютний рахунок у євро.

Треба зазначити, у деяких європейських країнах торгівельно-сервісні заклади приймають лише чіповані картки, що забезпечує вищий рівень безпеки платежів. Також рекомендується оформити додаткову платіжну картку на випадок втрати основної. Найзручніше мати при собі картки одразу двох платіжних систем — MasterCard Gold як основну та Visa Classic як додаткову. Крім того, по картках високого класу передбачено медичне страхування осіб, які виїжджають за кордон.

Тримайте гроші в безпеці з автостанцією Закарпатавтотранс
Гроші в подорожі повинні бути в безпеці.

5. Якщо хочете щоб вуличні “зазивали” від вас відчепилися – вивчіть на місцевій мові фразу «Я тут по роботі», і  до вас швидко втратять цікавість.

6. Арендуючи авто чи мотоцикли, зробіть фото всіх подряпин та недоліків собі на телефон відразу біля власника.

Оренда авто та автобусів з водієм від Закарпатавтотранс 0660243494
Оренда авто та іншого наземного транспорту під час подорожі.

7. Скачайте мобільний додаток для пошуку телефону, ваші GPS-координати, за допомогою смс,  автоматично відправляться рятівникам та на телефони ваших друзів.

GPS-навігація - Закарпатавтотранс рекомендує користуватися в чужому місті.
Щоб ви не загубилися в чужому місті.

8. Необхідно взяти аптечку з ліками широкого спектру. Ви не знаєте, що може трапитися під час подорожі. Допомога може знадобитися будь-кому. Ціни на ліки в інших країнах можуть суттєво відрізнятися. Без рецепту вам можуть не продати. Придбайте всі основні ліки першої необхідності в своїй країні, вдома. Якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, подбайте про те, щоб були попередньо були виписані  рецепти від Вашого лікаря (на латинській мові).

Подорожуй розумно із закарпатавтотранс - бережіть себе, дорогі пасажири.
Мобільна аптечка із завбачливо придбаними ліками – найголовніше під час подорожі.

9. Запасний телефон та зовнішній зарядний пристрій теж можуть знадобитися. Тоді ви завжди залишатиметесь на зв’язку, навіть якщо виникнуть проблеми з енергопостачанням.

Дорогі гаджети теж вельми привабливі для злодіїв у всіх країнах. Без смартфона мандрівникові, звичайно, не обійтися, адже там є і всезнаючий Інтернет, і навігація, і фотоапарат, і платіжні системи. Але не варто брати з собою занадто дорогі телефони або планшети, а якщо вже ви не можете обійтися дешевшим варіантом, то дуже уважно використовуйте свої девайси, причому, запам’ятайте, що зайвий раз їх краще не діставати прилюдно.

Якщо Ви в Ужгороді на автостанції і у Вас розрядився телефон, не переймайтеся, в  залі очікування міжнародної каси, Ви можете зарядити свої мобільні пристрої, поки ви очікуєте на автобус, або тільки-но прибули з подорожі.

Номер телефону міжнародної каси м.Ужгород 050-220-00-79

зарядка девайсів, телефонів, планшетів на автостанції м.Ужгород
Ваші девайси завжди повинні бути заряджені.

10. Будьте завбачливими. Користуйтесь тільки перевіреними компаніями-перевізниками та заселяйтеся в готелях, з перевірених он-лайн ресурсів,  з великою кількістю відгуків, наприклад від людей, яких ви можете запитати он-лайн в соц-мережі, чи все пройшло добре, на період проживання в цьому готелі.

подорожуй розумно із закарпатавтотранс
Звертайтесь до надійних і перевірених фірм.

Великі туристичні організації завжди перевіряють інформацію, розміщену в оголошеннях. Але все ж не забувайте, що самостійна перевірка убезпечить вас більше. Можна проконсультуватися з друзями і знайомими, кинути клич у соціальних мережах. Може, хтось не з чуток знайомий з обраним вами хостелом і зможе поділитися інформацією. Особисто зв’язуйтеся з власниками орендованих квартир. Не дуже-то довіряйте занадто дешевим пропозиціям – адже безкоштовний сир відомо, де знаходиться.

Менеджери з продажу міжнародних квитків допоможуть організувати якісну поїздку: надійні партнери-перевізники, швидка купівля міжнародного квитка, супровід і посадка,  забезпечене місце в комфортабельному автобусі, бронювання затишних готелів, організація екскурсій, групових турів – зателефонуйте, за номером 050 434 66 20 та попросіть менеджерів допомогти вам в цьому.

11. Не вживайте місцеву воду, алкоголь чи їжу, якщо не впевнені в їхній якості.

їжа під час подорожі із закарпатавтотранс
Смакуйте свою відпустку корисно!

12. Дії під час крадіжки.

Якщо вже з вами трапилася така неприємність, і вас обікрали, то найперше, що ви можете зробити – це не панікувати, не впадати в депресію і прийняти доконаний факт, як неминучість.

Напишіть заяву в поліцію. Також варто подбати про те, де взяти кошти, яких бракує. Можна зв’язатися з близькими людьми на батьківщині і скористатися грошовим переказом. У будь-якому кафе, де є wi-fi, ви можете зв’язатися з друзями, повідомити свої координати, необхідну суму і скинути їм посилання на Western Union.

Не виходячи з wi-fi-зони, можна подивитися найближче до вас відділення, де ви зможете отримати переказ. Відправник повідомить вам контрольний номер грошового переказу (MTCN), за допомогою якого ви зможете отримати переказ. Також прямуючи до відділення, не забудьте взяти з собою закордонний паспорт.

будьте обережними на автостанціях, можуть бути крадіжки, та під час ваших подорожей. Закарпатавтотранс попереджає
Якщо вас обікрали – не панікуйте!

Шановні туристи, і на останок, будьте толерантними та ввічливими, дотримуйтеся законів та етичних правил у країні перебування: поважайте релігію та етнічну приналежність місцевих жителів, будьте ознайомлені із законодавством країни в яку ви їдете,  не вживайте алкоголь на вулиці, не одягайтеся дуже відкрито в мусульманських країнах тощо.

закарпатавтотрнас організація подорожі, поїздки, відпочинку
Запрошуємо Вас у мандри!
Разом ми в безпеці!

Джерело: bdzhola.com, brovary.net.ua, ye.ua

 


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (2 голосов, оцінка: 3,00 з 5)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.