Каучсерфінг: вмій подорожувати круто витрачаючи при цьому мало – Автостанції Закарпаття

Каучсерфінг: вмій подорожувати круто витрачаючи при цьому мало

Share Button

Каучсерфінг – це найбільша гостьова мережа для туристів. Члени мережі безкоштовно допомагають приїжджим з будь-якого куточка світу краще пізнати нову країну та пропонують їм місце для ночівлі.

подорожі що не потребують значних витрат
каучсерфінг – необтяжлива подорож

Правильне користування сайтом каучсерфінгу в майбутньому забезпечить успіх. Надзвичайно важливо максимально заповнити анкету. Чим більше інформації людина залишає про себе, тим легше буде іншим знайти спільну мову, адже каучсерфінг ґрунтується на спілкуванні, а не на «безкоштовному ліжку». Слід бути активним учасником мережі. Крім того, чим більше каучів знають Вас, тим легше знайти нових друзів. Тому не треба соромитися брати участь в обговореннях, відповідати на запитання мандрівників, ходити на зібрання каучів. Кожен повнолітній може бути учасником каучу. Не залежно від віку люди з усіх країн світу приймають до себе мандрівників.

подорожі зі значними заощадженнями
каучсерфінг – можливість заощадити

Каучсерфінг не гарантує що з гостем повинні зав’язатись дружні відносини на все життя, але повага один до одного є прийнятою.

Риси якими повинен володіти каучсерфер -це повага до чужої культури та гарні манери, що завжди справляють хороше враження. Треба розумітися не стільки в людях, як у країні, бути щирим та оригінальним, і тебе візьмуть / до тебе приїдуть.

Подорожувати самостійно не страшно, адже  кожен в змозі  побачити, до кого саме їде. Страшною може бути подорож, але не власник. Кожен  повинен вказати свої інтереси, побажання, вимоги – як власник, так і гість. Тож з повним пакетом інформації людина розуміє до кого вона приїде, чітко усвідомлює що її чекає.

з каучсерфінгом нові друзі
каучсерфінг – нові знайомства

Ніхто не застрахований від того, що йому не сподобається власник житла де доведеться проживати. Але надійність гарантована, адже всі мають пройти реєстрацію і заповнити профіль. Повинні заплатити за верифікацію місця проживання. Всіх учасників інформують про правила безпеки та поведінку шахраїв, а також є система відгуків, де гості та хости пишуть свої враження про користувача. Тому перед поїздкою обов’язково перегляньте відгуки аби заздалегідь вирішити чи вам підходить такий варіант проживання.

каучсерфінг це весело
каучсерфінг – радість на обличчі

Зробіть свій приїзд очікуваним: ще раз подивіться коли прибуває ваш автобус, або потяг в місто, повідомте про орієнтовні години  приймаючу сторону.  Регулярні автобусні рейси – проходять кордон поза чергою, значно швидше та без затримок, порівняно з легковими автомобілями та мікроавтобусами. Якщо ви придбали квиток на ticket-bus.travel  – це гарантія вашого вчасного прибуття! до того ж Ви зможете отримувати вигідні пропозиції від нашої агенції. Першим подарунком стане накопичувальна знижка 6%, головна умова для її отримання – бути авторизованим користувачем!

 


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.