Дорогу Львів-Самбір-Ужгород відремонтують – Автостанції Закарпаття

Дорогу Львів-Самбір-Ужгород відремонтують

Share Button

До жовтня дорогу Львів-Самбір-Ужгород відремонтують до адмінкордону з Закарпаттям

Із перебігом ремонтних робіт ознайомився міністр інфраструктури

Під час візиту на Львівщину у четвер, 1 вересня, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян ознайомився із ходом ремонтних робіт на дорозі Н-13 Львів-Самбір-Ужгород.

“Дуже приємно, що Львівщина є однією із найкращих областей, які ефективно використовують бюджетні кошти та гроші, які надходять від перевиконання митних зборів й спрямовує їх на ремонт доріг, – зазначив Володимир Омелян. – Окрім відновлення шляху Львів-Самбір-Ужгород, ще одним ключовим завданням на найближчий час є ремонт дороги Львів-Тернопіль. Також, сподіваюсь, до кінця року ми розробимо програму капітального ремонту українських мостів та затвердимо її”.

За словами голови Львівської ОДА Олега Синютки, ремонтують відтинок автодороги від Самбора до кордону із Закарпатською областю за рахунок коштів, які надходять від перевиконання митних платежів. Загальна вартість цієї автодороги, протяжністю у 82 кілометри, становить понад 480 млн грн. “Уже у жовтні ми плануємо завершити усі роботи на цій дорозі, – розповів Олег Синютка. – Що ж до ремонту дороги Львів-Тернопіль, то всі питання із тендерними процедурами уже завершено”, інформує прес-служба Львівської ОДА

Джерело – zakarpattya.net.uа


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.