Гамбург – місто, яке знають завдяки мостам – Автостанції Закарпаття

Гамбург – місто, яке знають завдяки мостам

Share Button

Гамбург – місто, в якому нараховується 2500 мостов

bridge_hamburg1-720x340
Мости – одна з головних визначних пам’яток Гамбурга
Гамбург – друге (після Берліна) серце Німеччини. Туристи відвідують приїздять сюди із задоволенням, тому що тут можна не лише подивитися на численні визначні пам’ятки, а й просто спокійно прогулятися живописними вуличками. Проте особливого колориту місту додає величезна кількість мостів через річку Ельба, яких, за різними підрахунками, нараховують від 2300 до 2500.

bridge_hamburg

Гамбург фактично оточений з усіх боків водою. Загалом у Європі і не знайти іншого міста, де б було побудовано стільки мостів: Гамбург за цим показником “переплюнув” і Венецію, і Амстердам, і Лондон разом узяті. Зокрема є цілі мережі мостів.

mosty-gamburga-6

Одним із найвідоміших мостів Гамбурга вважається Кьольбранд брюке. Його було відкрито ще в 1974 році і до 1991 року залишався найбільшим у світі, адже ширина його прольоту становить 325 м, а довжина – 3940 м. Наразі це другий за довжиною автомобільний міст Німеччини. Щоденно по ньому проїзжає близько 30 тисяч машин.

koehlbrand-bridge-elbe-hamburg

Серед найстаріших мостів у Гамбурзі слід відзначити Ельббрюке. У 1899 році він був побудований для автомобільного руху, але згодом з’явилися й інші мости через Ельбу. Після реконструкції, яка проходила з 1980 по 1985 рік, Ельббрюке почали використовувати як пішохідний, окрім того, по ньому дозволено рух велосипедистів і мотоциклістів.

elbriukken_bridge

Міст Кеттвік знаменитий тим, що це найбільший у світі міст для залізничного та автомобільного транспорту з вертикальним підйомником, висота якого – 46 м. Автомобільний рух припиняється на 8-10 хвилин в той час, коли проїжджає поїзд. Окрім того, підйомник дозволяє пропускати через міст судна, в робочі дні кожні дві години рух також зупиняється, щоб пропустити судна.

ketvikkbrjukke_bridge

Окремої уваги заслуговують мости Ломбард і Кеннеді. Не важко догадатися, що залізничний міст Ломбард отримав свою назву після того, як у 1651 році тут було відкрито відповідний заклад. До речі, до 1865 року міст був дерев’яним. Поруч із мостом Ломбард у 1953 році було побудовано ще один міст. Він був необхідним, тому що потрібно було “розвантажити” потік транспорту, який переправлявся через озеро Альстер. Названо його було на честь американського президента в 1963 році, після вбивства Джона Ф. Кеннеді

loomdard_bridge

Історичний міст Трост брюке, збудований у 1881 році, спочатку виконував роль кордону між старим та новим містами Гамбурга. На мосту встановлені кам’яні статуї графа Адольфа III, а також єпископа Ансгера, який вважається основоположником міського собору.

bridge_gamburg

А найтаріший кам’яним мостом у Гамбурзі вважається Еллернторсбрюке, цей арочний міст було побудовано в 1668 році і він служив прямим маршрутом для подорожніх, які мандрували з Гамбурга в Алтон. Це другий найстаріший кам’яний міст у Гамбурзі

bridge_elerstornbriukke

Сламатьєнбрюке. Один з менш відомих мостів – знаходиться в районі Нойштадт на Людвіг-Ерхард-Стріт, яка перетинає Альстер. Завершено будівництво в 1959 році, він призначений для автомобілів.

bridge_gamburg1

Джерело: www.myplanet.com.ua

На автовокзалі м. Ужгород можна придбати квиток в міжнародній касі.

Ми зробимо все, щоб Ваша поїздка пройшла максимально комфортно.

Квитки он-лайн – на порталі transfer.ua та bus.com.ua

Бронювання автобусних квитків  за телефоном +38 (050) 434 6620


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.