Рейсові автобуси до Європи курсують в звичному режимі. – Автостанції Закарпаття

Рейсові автобуси до Європи курсують в звичному режимі.

Share Button

ПрАТ “Закарпатавтотранс” повідомлє, що автобуси до Європи, курсують в звичному режимі, без відміни рейсу. Рейси з автостанції відправляються вчасно.

Можливі незначні але вимушені затримки, що пов’язані з контролем на пункті пропуску, на кордоні з Словаччиною “Ужгород-Вишнє Немецке”. Для уникнення непорозумінь, за необхідності, предявіть свої квитки чи транспортні ваучери.

Ми рекомендуємо, під час організації своєї подорожі, якщо у вас передбачені пересадки на потяг, літак, або інший автобус – здійснювати покупку квитка заздалегіть та із запасом в часі (до 3-5 год.) . Це забезпечить вам надійну логістику та гарантію вчасного прибуття до пункту призначення.

Щодо останнійх новин Державна Прикордонна Служба повідомляє, що рух транспортних засобів через пункти пропуску на кордоні з Польщею розблоковано.

Про це йдеться у на офіціному сайті в повідомленні ДПСУ.

«Ще кілька під’їзних шляхів, які ведуть до пунктів пропуску на державному кордоні, були розблоковані сьогодні у першій половині доби. Зокрема відновлено рух транспортних засобів на кордоні з Польщею. На даний момент ускладненим залишається рух через пункти пропуску «Малий Березний» та «Ужгород» – на кордоні зі Словаччиною, та «Тиса», що на кордоні з Угорщиною», – йдеться у повідомленні.

Держприкордонслужба  звертається до всіх подорожуючих врахувати цю інформацію під час вибору маршруту подорожей та для обрання оптимального напрямок руху.

Як повідомлялося, 20 листопада в Україні розпочалась акція протесту власників автомобілів з іноземною реєстрацією. Вони вимагали скасувати ухвалені 8 листопада закони, що встановлюють пільговий термін розмитнення автомобілів і посилюють відповідальність за використання автомобілів на єврономерах.

На Волині рух транспорту на пунктах пропуску “Устилуг” та “Ягодин” повністю відновлено.

Про це повідомляє прес-служба МВС на сайті та офіційні сторінці в соціальній мережі FB.

“На Волині рух транспорту на пунктах пропуску “Устилуг” та “Ягодин” повністю відновлений”, — йдеться у повідомленні.

Джерело:

https://www.ukrinform.ua


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.