На вихідні до Києва – Автостанції Закарпаття

На вихідні до Києва

Share Button

Старий Київ або іншими словами Верхнє місто– це історична місцевість в центрі Києва, серце столиці й місце паломництва туристів. Саме тут розташовані одні з головних символів міста – Софійський і Михайлівський собори, Золоті ворота. Старий Київ у всі часи був домівкою для забезпечених городян та політичної еліти, і тепер вважається центром ділової активності. До так званих меж, які умовно надають кордонів історичному центру, належать: Андріївська церква, Володимирська гірка, Майдан Незалежності, Золоті ворота, Львівська площа.

Верхній Київ
Старий Київ

Андріївська церква – це пам’ятка історії 18 ст, збудована у стилі бароко. Будувалася церква за наказом імператриці Єлизавети – дочки Петра І. Андріївська церква зберегла автентичні архітектурні форми, оздоблення екстер’єру, та внутрішнє оздоблення, виконане відомим архітектором Ф.-Б. Растреллі. Центральним компонентом інтер’єру є іконостас висотою 24,3 м з 39 іконами. За всі роки існування Андріївська церква не зазнала значних змін та перебудов, тож до наших днів зберегла свій первинний вигляд.

квитки з Ужгорода до Києва
Внутрішнє оздоблення Андріївської церкви

Володимирська гірка слугує парком для киян.  Велика кількість вуличок та розкішна Кокоревська альтанка дозволяють відчувати навколо простір. З Володимирської гірки відкривається панорама на Труханів острів, Дарницю, вид на Дніпро та Поділ – стародавній район ремісників. Останній простягається вздовж правого берега Дніпра. Лежить на правобережній низовині між гирлом р. Почайни і схилами Старокиївської гори, Замкової гори та гір Хоревиця і Щекавиця. Саме на Подолі розташована Києво-Могилянська академія, Флоровський монастир.

визначні місця в Києві
Володимирська гірка з Андріївською церквою

Успенський собор важко не помітити через його сім золотих куполів. Він був першою спорудою на території Печерського монастиря, і є одним з найдавніших храмів Київської Русі. За свою історію існування, неодноразово храм зазнавав руйнування. Попри це він уцілів і в 1999-2000 роках Успенський собор було відбудовано і освячено.

святині Києва
Успенський собор

До цікавих місць, які варто відвідати будучи в старому Києві, відноситься і музей мікроскопічної мініатюри, розташований на території Києво-Печерської лаври. Творцем усіх робіт представлених в музеї є Микола Сядристий. Всі свої твори він виготовляє в ручну, 15, з яких представлено в угорському містечку художників – Сентендре. В київському музеї мініатюри зберігається своя колекція робіт, до якої входить найменший у світі діючий електромотор розміром 1/20 мм. Кожен експонат є неповторним і унікальним, чим і захоплює відвідувачів.

Також вражаючою є колекція київського музею Богдана та Варвари Ханенків. Збірка творів мистецтва представлена роботами митців із Азії та Європи. Більшу частину колекції складають картини художників Західної Європи. Вони є втіленням всіх періодів: середньовіччя, ренесансу, бароко, рококо, класицизму. Музей розташований в особняку. Основою колекції є збори родини Ханенків, передані в дар Києву.

культурне надбання України в музеї Ханенків
Музей Богдана та Варвари Ханенків

Золоті ворота – це головні ворота старого Києва, побудовані в 1037 р. свого часу вони слугували парадним  в’їздом до міста  у вигляді широкої арки, над, якою був бойовий майданчик в центрі з білокам’яною церквою. Також ворота мали тріумфальне характер, адже саме крізь них проводжали воїнів на захист Батьківщини, зустрічали їх з походів і приймали іноземних послів.

памятки архітектури Києва
Золоті ворота

Ще однією пам’яткою архітектури старого Києва є Михайлівський Золотоверхий монастир, що включає відновлений в 1990 роках соборний храм. Він став останнім храмом на Київській Русі де використовувалася мозаїка для оздоблення.

Найкрасивішим палацом Києва та одним з найгарніших по всій Україні вважається Маріїнський палац, збудований за наказом імператриці Єлизавети в якості резиденції. Розробкою проекту палацу займався той самий архітектор, що й проектував Андріївську церкву. До наших днів збереглися оформлені інтер’єри в стилі класицизму з елементами бароко і ренесансу, старовинні меблі, люстри, картини відомих художників, настінний живопис. В наші дні палац є церемоніальною резиденцією Президента України, де проходять прийоми високоповажних іноземних гостів.

найгарніші палаци України
Маріїнський палац

Отже, Київ є містом з тисячолітньою історією і багатим архітектурним надбанням. Місто готове вражати туристів, адже є чим.

Дорога з Ужгорода до Києва

Щоденно з центрального  автовокзалу, вул. Станційна, 2  відправляється автобус до Києва. Вартість квитка 866 грн.

Відправлення о 18:00 Ужгород , Ужгород , Центральний автовокзал вул. Станційна, 2

Прибуття о 06:00 Київ , Киев АС “Киев”, вул. С.Петлюри 32, платформа 23 (при вході в еко-маркет)

Маршрут:

Місто – Прибуття – Відправлення

Київ – 16:25 – 16:30

Житомир – 18:05 – 18:15

Новоград-Волинський – 19:20 – 19:30

Рівне – 20:50 – 21:00

Львів – 00:20 – 00:30

Стрий – 01:35 – 01:40

Мукачево – 04:30 – 04:40

Ужгород – 05:20 – 05:30

Дорога з Києва до Ужгорода 

Щоденні перевезення з Києва до Ужгорода. Вартість квитка 866 грн

Відправлення: 16:30 Київ , Киев АС “Киев”, вул. С.Петлюри 32, платформа 23 ( при вході в ЕКО-МАРКЕТ )
Прибуття: 05:20 Ужгород , УЖГОРОД Ж/Д ВОКЗАЛ, УЖГОРОД Ж/Д ВОКЗАЛ
Маршрут:
Місто – Прибуття – Відправлення
Київ – 16:25 – 16:30
Житомир – 18:05 – 18:15
Новоград-Волинський – 19:20 – 19:30
Рівне – 20:50 – 21:00
Львів -00:20 – 00:30
Стрий – 01:35 – 01:40
Мукачво – 04:30 – 04:40
Ужгород – 05:20 – 05:30

Бронювання квитків за номерами: +380503707099 та +380673707096 – call-center.

Джерела: http://www.pe.com.ua

http://toursdekiev.com.ua

 


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.