Нелегальні перевізники. Місце злочину — Закарпаття – Автостанції Закарпаття

Нелегальні перевізники. Місце злочину — Закарпаття

Share Button

Нелегальні перевізники Закарпаття на сьогоднішній день заполонили чи не кожен куточок області. Існує безліч статей, відзнятого матеріалу з цього приводу, але це не лякає перевізників і не спонукає до активної боротьби з ними органи виконавчої гілки влади.

Сумна статистика лише підтверджує бездіяльність контролюючих установ та небажання карати винних. Це лише підтверджує те, що пану Слободянюку не вигідно притягувати до адміністративної відповідальності нелегалів, так як непогана копійчина падає йому в кишеню, завдяки “сліпоті” до порушень!

Не так давно (24 травня цього року) Геннадій Москаль доручив розібратися з нелегальними перевізниками і порушеннями, які вони скоюють. Сергій Слободянюк, начальник Укртрансінспекції в Закарпатській області, написав про це на своїй сторінці Фейсбук і… забув. Зате як гарно він звітує перед громадянами рідного краю!

Йдучи містом, розумію, що доручення пана Москаля так і залишилося без уваги, бо ж минуло майже 3 місяці, а ці “спонсори Слободянюка” так і далі нахабно зупиняють перехожих, ніби милостиню просять, і пропонують Вам їхати чи не в кожен куточок Закарпаття, навіть, коли Вам це не потрібно.

Чи можливо в нашій країні навести лад в усіх сферах життя? Мабуть, коли при владі такі особи як пан Слободянюк, ми і надалі будемо жити з європейськими цінами, українськими заробітними платами і корупцією, на чолі  якої стоїть вищевказана постать!

Вважаю, що не тільки в мене викликає обурення така пасивність щодо порушень, пов’язаних не тільки з витоком коштів, які повинні були надходити до бюджету України, а й із загрозою для життя пасажирів. Адже, люди, котрі користуються такими послугами, ризикують, насамперед, своїм життям, бо “нелегали” не турбуються про безпеку пасажирів, комфортні умови, регулярність виконання здійснюваного ними рейсу. Так, з ними ви дістанетеся  куди завгодно і набагато швидше (адже вони в рази перевищують швидкість, аби здійснити якнайбільше перевезень за день), аніж  легальними перевізниками. Але поставте собі питання “Чи варто приїхати на півгодини раніше, але ризикувати життям?”. Ви не маєте ніяких гарантій, що у разі чого вам відшкодують кошти, або, потрапивши в ДТП, Ви зможете висунути водієві або перевізникові претензії. В них є “криша”, котра вирішить будь-які абсурдні питання і, повірте, винного у такій ситуації не знайдуть.

Наостанок хотілося б звернутися до пана Слободянюка і запитати: “Шановний, Ви дістаєте гроші за публікації у соціальних мережах? На даний момент Ваші так звані “звіти” перед громадянами — це ніщо інше як “замилювання очей”, ухиляння від виконання своїх прямих обов’язків. Називайте це як хочете. Але, поки що, ваша “звітність” не втілилася в результат”.

Автор: Олександра Федотова


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (4 голосов, оцінка: 4,50 з 5)
Loading...

4 thoughts on “Нелегальні перевізники. Місце злочину — Закарпаття

 • 17.08.2016 at 08:17
  Permalink

  а те, шо такі як пан Кречко Й.В. знімають автостанційний збір без свідоцтва про атестацію автстанції у вас обурення не викликає?

  Reply
  • 17.08.2016 at 14:28
   Permalink

   Шановний пане Юрію!
   Автостанції Товариства справляють автостанційний збір за надані послуги згідно із ст. 36 Закону України “Про автомобільний транспорт” та інших підзаконних актів.
   Свідоцтво про атестацію автостанції не є дозвільним документом, а його тимчасова відсутність не позбавляє права на здійснення автостанційної діяльності.
   Таким чином, Ваші доводи про наявність підстав для обурення є передчасними та такими, що зумовлені бажанням окремих суб’єктів підірвати доброчесну репутацію компанії.

   Reply
   • 23.08.2016 at 09:38
    Permalink

    а те що відповідно пункту 3,1 наказу №700 мін транспорту та звязку ви не можете визначити величину автостанційного збору вас не бентежить?

    Reply
    • 26.08.2016 at 15:19
     Permalink

     «Шановний добродію Юрію!
     Розмір автостанційного збору на автостанціях Товариства розрахований у відповідності до положень наказу Міністерства транспорту та зв’язку України №700 від 27.09.2010 року та погоджений Закарпатською обласною державною адміністрацією.
     Тимчасова відсутність свідоцтва про атестацію автостанції жодним чином не спростовує результатів економічного розрахунку розміру автостанційного збору. Крім того, розрахунок розміру автостанційного збору процедурно передує отриманню свідоцтва про атестацію автостанції.
     Таким чином, розміри автостанційного збору визначено у відповідності до нормативно-правових актів України, у тому числі і тих, що уважно Вами вивчені.»

     Reply

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.