Подорожі нас лікують – Автостанції Закарпаття

Подорожі нас лікують

Share Button

Не секрет, що подорожі збагачують нас духовно, розвивають особистісні якості і чудово відбиваються на душевному стані. Але, крім усього цього, подорожі, як виявилося, дуже корисні для фізичного і психічного здоров’я людини. Є 7 наукових підтверджень – що подорожі — один з найважливіших факторів відмінного самопочуття і міцного здоров’я людини.

Завдяки подорожуванню, тіло піддається впливу різних факторів навколишнього середовища, що сприяє виробленню сильних антитіл і значно зміцнює імунну систему. Антитіла — це білкові сполуки, які захищають імунну систему від шкідливих мікроорганізмів. Коли ви подорожуєте, ваш організм пристосовується до тисячам нових мікроорганізмів, тим самим, роблячи вас стійкішими до різних захворювань.

Подорожі знижують рівень стресу. На сьогоднішній день є наукові докази того, що подорожі роблять людину більш щасливою, зменшують депресивні стани і сприяють розслабленню нервової системи. Дослідження показують, що вже через 3 дні після початку відпустки людина починає відчувати себе набагато краще, знижується рівень тривоги. Цей ефект зберігається ще протягом декількох тижнів після повернення з поїздки.

відпочинок від буденних справ
природа поруч з нами
спокій та рівновага під час мадрівок
відмежування від буденних проблем

Подорожі сприятливо впливають на стан мозку. Подорожі збагачують ваш розум. Ви зустрічаєте нових людей, адаптуєтеся до нових ситуацій, стаєте більш обізнаним в глобальному плані. Дослідження показали прямий зв’язок між подорожами і розвитком творчих здібностей, розширенням культурного свідомості, а також особистісним зростанням. Згідно з даними Journal of Personality and Social Psychology, ті, хто подорожує і навчається за кордоном, як правило, більш відкриті і емоційно стабільні.

Мандрівки знижують ризик серецево-судинних захворювань. Люди, які віддаляються від своїх будинків і звичної обстановки під час відпустки, як правило, менш напружені й тривожні. Крім того, вони мають можливість відпочити від стресових факторів. Дослідження Framingham Heart Study показало, що чоловіки і жінки, які щороку подорожують, рідше страждають від серцевих нападів та інших хвороб серця.

Подорожі продовжують життя. Те, що подорожі сприятливо позначаються на тривалості життя — факт. Всі форми подорожей (будь то локальні або глобальні) удосконалюють наше життя і покращують його якість. Зниження стресу, підтримання оптимальної фізичної форми і поліпшення мозкової діяльності, безумовно, підвищують шанси на довголіття.

релаксація на природі
зміцнення здоров’я під час відпочинку
сильне тіло після багатьох подорожей
здоровий відпочинок

Місця, що володіють цілющими властивостями. Їх неможливо відтворити на задньому дворі власного будинку. Під час подорожей ви можете відвідати гарячі джерела Туреччини, Ісландії або Коста-Ріки. Їх мінеральні води покращать стан шкіри, знімуть біль і стрес, посприяють регенерації тканин. Крім того, на нашій планеті існують місця з енергетичними вихорами, в яких концентруються сили Землі, що активізують, зцілюють і омолоджують організм.

Мандрівки підтримують тіло у формі. Незважаючи на те, що в сучасному світі подорожі часто пов’язані з тривалими просиджуванням в різних салонах транспортних засобів, вони все ж надають безліч можливостей для фізичної активності. Як би там не було, в подорожах ми ходимо по вулицях набагато більше, ніж удома.

Отже, поєднання приємного з корисним під час подорожей можливе і потрібне. Вмійте створювати свої особливі поїздки з розумом, щоб після кожної з них окрім феєрверку вражень додавалися нові сили і зміцнювався організм!


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.