Підвищення вартості проїзду  2017 року. – Автостанції Закарпаття

Підвищення вартості проїзду  2017 року.

Share Button

З початку  січня 2017 року триває процес зміни вартості автобусних  квитків.

ПрАТ «Закарпатавтотранс» повідомляє, що за період з січня по лютий 2017 року, спостерігається тенденція підняття вартості проїзду приміського, внутрішньообласного, міжобласного та міжнародного сполучення. Мінімальний поріг підвищення ціни на проїзд становить 2%, максимальний поріг 20% від попередньої вартості, що зафіксована в 2016 році.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 240  від 25 березня 2015 р. «Про  скасування державного і муніципального регулювання тарифів на пасажирські перевезення, крім залізничних перевезень», перевізник самостійно встановлює тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху на приміському, міжміському та внутрішньообласному сполученні. Тариф формується з дотриманням обов’язкових рекомендацій АМКУ та аргументацією вартості, на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Вартість проїзду, залежить від тривалості маршруту та затрат на обслуговування транспортного засобу.

Шановні пасажири, просимо Вас бути уважними при виборі маршруту та проконсультуватись з диспетчером-квитковим касиром автовокзалу при купівлі квитка, щодо його вартості.


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.