Запрошуємо на роботу студентів на «Ярмарці кар’єри» в УжНУ – Автостанції Закарпаття

Запрошуємо на роботу студентів на «Ярмарці кар’єри» в УжНУ

Share Button

18.05.17 в ректораті «УжНУ» (м. Ужгород, пл.. Народна, 3)  , відбулась «Ярмарка кар’єри», де представники«Закарпатавтотранс»  проводили просвітницьку роботу зі студентами, щодо їхньої першої  роботи та  офіційного працевлаштування в структурних підрозділах  ПрАТ «Закарпатавтотрансу»

Запрошуємо на роботу до ПрАТ "Закарпатавтотранс" - мережа автостанціїй по всій Закарпатській області.
Запрошуємо на роботу до ПрАТ “Закарпатавтотранс” – мережа автостанціїй по всій Закарпатській області.

Ми шукаємо молодих та активних студентів та випускників, для яких подорожі та рух  – невід’ємні складові стилю життя. Людей які швидко вчаться, володіють основними   офісними програмами, добре орієнтуються в географії, мають базові знання  англійської мови (для менеджера міжнародної каси – обов’язкове знання  англійської/німецької / угорської мови).

Для студентів, які проживають в різних районах Закарпатської області, ми можемо запропонувати соціальні гарантії та офіційне працевлаштування в їхньому місті (19 автостанцій в 17 населених пунктах), як на період літніх канікул, так і після завершення навчання на постійній основі.
Ми проводимо навчання для стажерів:  володіння авторизованими автостанційними програмами з пошуку рейсів та продажу квитків,  ознайомлення з нормативною документацією , щодо роботи автостанції та пасажирських перевезень, навичок роботи з клієнтами автостанції:  консультація,  відправка пасажирів, оформленням документації для водія та інші особливості роботи на автостанції.

Брошури
Ви можете знайти інформацію про наше підприємство в наших брошурах.

Наші працівники – це люди, які забезпечують комфорт та надійність поїздки.

Ми можемо запропонувати високу заробітною плату, гнучкий графік та кар’єрний ріст:  1) диспетчер-квитковий касир., 2) старший диспетчер-квитковий касир, 3) начальник автостанції.

У нас завжди відкриті вакансії:

–              Агент з продажу квитків ( приватний підприємець, який працює дистанційно, сфера туристичної діяльності: готелі, туристичні комплекси, санаторії, туристичні компанії,  транспортні компанії) з можливістю авторизованого доступу до агентської програми з продажу квитків.

–              Диспетчер-квитковий касир ( здійснює продаж квитків безпосередньо в касах автостанцій області, оголошує рейси та контролює  роботу водіїв і посадку пасажирів)

–              Старший диспетчер-квитковий касир (контроль  продажу квитків та дотримання правил перевезень перевізником пасажирів, покращення функціональної роботи автостанції

Актуальні вакансії в центральному офісі ПрАТ «Закарпатавтотранс» в  другому півріччі 2017 року.

–              Центральний диспетчер.

–              Головний спеціаліст  виробничо-технічного відділу.

Актуальні вакансії в структурних підрозділах  Автостанцій Закарпаття.

–              Менеджер міжнародної каси ( м. Ужгород)

Для осіб, що бажають працевлаштуватись на автостанційному підприємстві  необхідно зателефонувати за номером телефону відділу кадрів: ( 03122) 2- 57- 87, або в довідкову службу 066 024 34 94. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті, де постійно з’являються відкриті вакансії: zakavto.com.ua  та в соціальних мережах: FB ,  VК.


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.