nudecelebvideo.net

Пряшів – місто в північно-східній Словаччині

Share Button

Прешов (Пряшів; Словаччина. Прешов, укр. Пряшів, Вен. Прешов, ньому. Прешов, Eperies) – Місто в північно-східній Словаччині, засноване у злиття річок Торіс і Секчов у підніжжя гірських масивів Солоні гори і Шарішска Врховіна в Кошицькій западині.

Одна з переваг міста в тому, що всі найцікавіші місця зосереджені на головній вулиці. Тут ви зможете знайти всі великі магазини, центри торгівлі, кілька інтернет-кафе.

На головній вулиці можна побачити костел Св. Миколая – одну з основних реліквій міста. Зразок готичного мистецтва не раз відроджували з руїн. Зараз він відреставрований і радує відвідувачів безліччю скульптур. Палац Клобушіцкіх, Євангелістська церква, єврейський квартал, цілий ряд церков і храмів – все це ви можете оглянути на головній вулиці.

Дуже популярний міський базар. Прилавки рясніють товарами так, що «очі розбігаються». А після приємних покупок саме час для прогулянок. Прекрасне місце – старий парк Семіата. Недалеко від нього розташовується фонтан Нептуна, виконаний у вигляді невеликого острова з владикою-Нептуном в центрі.

Прешов – єдине місто в країні, займається солевидобутком з давніх часів. У музеї ви можете побачити різні види видобутку і виробництва солі, ознайомитися з обладнанням особисто.

 

В 6 км від Прешова знаходиться замок «Шаришський Град», відомий своєю красою, а також передмістям Шариш, де ви зможете продегустувати місцевого пива.

Єдина в краї печера «Зла Яма» знаходиться в 30 хв їзди від Прешова.

Національний склад:

94,7 % – Словаки
1,4 % – Українці
1,2 % – Цигани
1 % – Чехи
0,2 % – Угорці
0,5 % – Інші

Якшо вирішили замовити квиток, натисніть сюди – ПРИДБАТИ КВИТОК У ПРЯШІВ

Джерело – slovakstudy.com


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (1 голосов, оцінка: 5,00 з 5)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

script async src=pagead2.googlesyndication.compageadjsadsbygoogle.jsscript script (adsbygoogle = window.adsbygoogle []).push({ google_ad_client ca-pub-5025864403798683, enable_page_level_ads true }); script