Що таке “підкаст” і з чим його їсти? – Автостанції Закарпаття

Що таке “підкаст” і з чим його їсти?

Share Button

Якщо Ви не чули слова «підкаст», не лякайтесь, зустрівшись з ним в житті. В цій статті ми пояснимо що ж це таке, та як ним користуватись, щоб полегшити свою майбутню подорож. Можливо саме ця платформа змінить Ваше туристичне життя.

Чим представлений підкаст?

Це збірка серійних аудіофайлів, здебільшого пов’язаних з однією темою і мають закладену певну мету. Підкасти поділяються на наукові, розважальні та просто новини. Перевагою є легкодоступність, адже ними можна користуватись на кожному телефоні, а також підкасти безкоштовні в користуванні. Ось наприклад, захотілося освоїти мову країни, обраної для нової подорожі, тож достатньо підписатись безкоштовно на підкаст з вивчення тієї чи іншої мови. Наразі вже є мільйони підкасті, проте більшість людей не знає про їх існування та користь. Відрізняються вони від YouTube та радіо тим безкоштовно завантажують нові епізоди і для цього не потрібен інтернет. Практичний у використанні, не потрібно увесь час сидіти біля монітора, достатньо прослуховувати цікаву інформацію і при цьому виконувати ще якісь справи.

Підкасти, які знадобляться під час подорожі

Якщо нова подорож на носі, то саме час потурбуватись про підготовку до неї. Ловіть 5 корисних підкаст для полегшення мандрівок і отримання від них максимальної насолоди.

Travel Time. У цьому підкасті зібрано практично все потрібне для мандрівника початківця або досвідченого туриста. Травел-журналістика, особисті історії, подорожі і навіть віддалена робота, велоподорожі, зимові поїздки та інше не менш цікаве. Завдяки спілкуванню авторів підкасту з відомими людьми, які обожнюють подорожувати, можна отримати купу лайфхаків, які можуть знадобитись в житті.

цікаві факти в підкастах
Travel Time

Travel with rick steves. Бажаєте бути в курсі всього, що пов’язуватиме Вас з подорожами? Це ж так просто! Підписавшись на цей підкаст, Ви відчуєте себе проінформованим на 100%. Його автором є Рік Стівс, який провів більшу частину свого життя в різноманітних поїздках. Його заслужено вважають знавцем Європи. В підкасті він розповідає про свій досвід в якості мандрівника, про життя в Японії, традиції різних країн світу, в тому числі і Європи та інше. Автор написав вже багато путівників по різних містах світу. Випуски виходять регулярно. На iTunes зберігається вже більше 500 випусків.

де і як знайти підкасти
Travel with rick steves

A history of the world in 100 objects. В даному підкасті кожен випуск присвячений певній темі – історії цікавих речей. Він підійде любителям музеїв та галерей. Цікаві і корисні розповіді про голову Будди і Августини, про старовинні монети, статуї з Острова Пасхи та іншу старовинну атрибутику. В підкасті купа пізнавальної інформації про місця, які Ви вже відвідали або тільки збираєтесь. Таким чином можна навіть на екскурсіях заощадити за допомогою цього підкасту.

цікаві факти про міста та історичні пам'ятки
A history of the world in 100 objects

360 degree city podcast. Представлений розповідями про міста і все, що з ним пов’язано. Має урбаністичний напрямок. Максимальна кількість інформації про вуличну їжу, велодоріжки, архітектурні місця, стріт-арт, сади та парки – все це і навіть більше можна знайти саме в цьому підкасті.

найкращі підкасти для подорожі
360 degree city podcast

Woman who travel. Чудовий підкаст. Який створений саме для жінок, через те, що останнім часом стали популярними жіночі соло-подорожі. Підкаст надає поради, як подорожувати наодинці, як вивчати нові країни з немовлям на руках, як заробляти під час подорожі. Підкаст для жінок користується неабиякою популярністю серед користувачів.

підкаст тільки для жінок мандрівниць
Woman who travel

Отакі от корисні новинки ми запропонували в сьогоднішній статті. Обирайте найкраще і вмійте створювати собі настрій! А для подорожей автобусом користуйтесь послугами міжнародної агенції Ticket-bus.travel, автобусні квитки за посиланням http://ticket-bus.travel або попереднє бронювання за номером 0503707099.

 


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.