Шлях у Європу починається з європейської освіти – Автостанції Закарпаття

Шлях у Європу починається з європейської освіти

Share Button

Багато країн Європи пропонують українським абітурієнтам безкоштовне навчання у своїх вишах.  Переважно для здобування спеціальності майбутні студенти обирають вищі навчальні заклади  Словаччини, Польщі, Чехії, Угорщини, Австрії, Німеччини, Нідерландів, Англії. В багатьох випадках вибір залежить від матеріальних можливостей, програм навчання запропонованих університетом та планів на майбутнє.

Для студентів, аспірантів та викладачів, які проводять дослідження, пропонуються стипендійні програми. Вікові обмеження часто відсутні і до прикладу на магістратуру можна вступати в будь-якому віці.

Обираючи оптимальну для себе навчальну програму, слід враховувати рівень або запропоновані умови навчання. Оскільки, це може бути програма бакалаврського рівня (undergraduate level), магістерського (graduate level), аспірантського (post-graduate level чи PhD), для дослідників чи викладачів зі ступенем (post-doctorate level, post-doc).

Більшість навчальних програм є англомовними і якщо зі знанням англійської проблем не виникає, то є можливість навчатися фактично в будь-якому європейському виші.

безкоштовне навчання в Європі
навчання в Європі

Під час навчання може надаватися стипендія (full scholarship, fellowship чи grant), часткова (part scholarship) або взагалі вона відсутня. Повна стипендія покриває оплату за навчання, житло, харчування також кишинькові гроші, а інколи може вистачити і на подорож. Розмір стипендійних виплат вираховується відповідно до прожиткового мінімуму країни, в якій доведеться навчатися.

Перелік необхідних аплікаційних документів шукайте за посиланням  https://www.eurointegration.com.ua

Абітурієнти західних областей України надають перевагу тим університетам, які розташовуються на відносно близькій відстані від дому, це пов’язано з вирішенням питання трансферу, що є не мало важливим.

В свою чергу міжнародна агенція Ticket-bus.travel пропонує скористатись послугами придбання квитків on-line. Це зручно та без зайвих витрат часу і коштів. На сайті http://ticket-bus.travel Ви зможете знайти потрібні Вам рейс. Студенти з ASIC матимуть змогу отримати знижку на деякі рейси. Також всім користувачам після проходження реєстрації надається накопичувальна ЗНИЖКА 6% на подорожі Європою. Якщо у Вас виникнуть труднощі під час придбання квитка через сайт телефонуйте за номером 0503707099 – наш call-центр.

Джерело: https://www.eurointegration.com.ua

 


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.