Скарги – Автостанції Закарпаття

Скарги

Share Button

Стаття 5. Вимоги до звернення

{Стаття 5 в редакції Закону 577-VIII від 02.07.2015 набирає чинності з 28.10.2015, крім частини третьої, яка набирає чинності з 28.08.2015 – див. пункт 1 розділу II Закону № 577-VIII від 02.07.2015}

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

Ваше прізвище (обов'язково)

Ваше ім’я (обов'язково)

По батькові (обов'язково)

Місце проживання (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Тема

Повідомлення

1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (19 голосов, оцінка: 3,21 з 5)
Loading...