“Срібний татош” – лицарські бої, танці, музика, вогонь! – Автостанції Закарпаття

“Срібний татош” – лицарські бої, танці, музика, вогонь!

Share Button

Хранителі замку “Сент-Міклош” подружжя художників Йосипа та Тетяни Бартош привітали своїх гостей на фестивалі “Срібний Татош” . 27-28  травня, у селі Чинадієво відбувся VI фестиваль середньовічної культури. Для глядачів були підготовлені яскраві та феєричні дійства: лицарські турніри, одиночні та кінні бої, виступи лучників та інші змагання. Також гості фестивалю мали змогу потанцювати середньовічних танців, відвідати екскурсії замком, послухати лекції про середні віки та археологію, а після потужних та запальних виступів музичних гуртів з Угорщини – “Hollóének Hungarica”, з Білорусі – “Irdorath”, та закарпатського гурту “Чаламада”насолодитися небезпечними, але заворожуючими  вогнями майстрів фаєр-шоу  “Dragonfly” та романтикою поезії при свічках на “Літ-татоші”.
Гості фестивалю, мали змогу доїхати з Автостанції “Ужгород” на комфортабельному 47 місному автобусі, та здійснити вечірній трансфер від замку “Сент-Міклош” до Ужгорода. На наступний день був організований маршрутний автобус, який відвіз учасників, волонтерів та гостей фестивалю на залізничний та автовокзал м. Мукачево, після закриття фестивалю.
ПрАТ “Закарпатавтотранс” вдячний організаторам фестивалю, та окрема вдячність Юрію Славіку, Павлу Худішу та Олександру Шершуну, за відродження історії та  унікальності Закарпаття, адже перш за все, ми працюємо над покращенням якості  туристичного обслуговування  гостів нашого краю і бажаємо як найкраще презентувати Закарпаття.

Лицарі на Закарпатті
Лицарські бої на фестивалі “Срібний Татош”

4 8 14 19 20


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (1 голосов, оцінка: 5,00 з 5)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.