Стань агентом з продажу квитків – Автостанції Закарпаття

Стань агентом з продажу квитків

Share Button

Доброго дня!

Пропонуємо Вам приєднатись до нашої мережі з продажу автобусних, залізничних та авіаквитків. ПрАТ «Закарпатавтотранс» – це об’єднання автостанцій області. Ми надаємо послуги з організації транспортного забезпечення, розкладу руху автобусів, проживання в хостелах, продажу квитків на міжміські, міжобласні та міжнародні рейси. Здійснюємо бронювання та продаж залізничних квитків нашого партнера «Укрзалізниці». А сучасне програмне забезпечення, надає нам можливість продавати автобусні квитки на території Європи та AVIA-квитки на всі напрямки.

Ми пропонуємо Вам стати нашим Агентом з продажу квитків. Та забезпечити максимальний комфорт для Ваших гостей та клієнтів, щодо організації їхніх трансферів. Все що Вам необхідно мати – це комп’ютер, принтер, інтернет, мобільний телефон та чекову книжку, або можливість бронювання залізничних квитків. Наша програма – це зручний, легкий у використанні та доступний веб-інтерфейс, який не потрібно встановлювати на комп’ютері, Ви працюєте в режимі он-лайн. Ваучер – це посадковий талон, що гарантовано надає пасажиру право на проїзд з посадкою на автостанції.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваше прізвище (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Назва організації

Фактична адреса

Юридична адреса

Примітка

1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (3 голосов, оцінка: 1,33 з 5)
Loading...