Сумлінні платники податків — 2015 – Автостанції Закарпаття

Сумлінні платники податків — 2015

Share Button

22 серпня об 11 годині в малому залі Закарпатської обласної ради відбулася церемонія вручення дипломів переможцям І туру Всеукраїнського рейтингу “Сумлінні платники податків — 2015”. Головою Ради Територіального відділення ВГО “Асоціація платників податків України” у Закарпатській області  пані Волощук було запрошено і генерального директора ПрАТ “Закарпатавтотранс” Йосипа Васильовича Кречка. Завдяки йому, до бюджету було перераховано понад 6 млн. грн. податків.

“Нам приємно, що наше підприємство є одним із кращих платників податків в Україні, коли в нашій державі таке скрутне фінансове становище. Я тут знаходжусь, завдяки прозорій та чесній схемі роботи нашого підприємства. Звичайно, хотілося б вірити, що в нашій державі побільшає таких організацій як наша, що не приховує свої кошти та працює на загальній системі оподаткування, не маючи, при цьому, виводу коштів коштів в чорну касу, що, на жаль, зараз практикують на інших підприємствах.

Хоча, змушені констатувати й те, що на даний час підприємство не відчуває підтримки влади, а навпаки — існують різні компрометуючі факти щодо репутації нашого підприємства.

Хотілося б звернутися до Закарпатської Облдержадміністрації з проханням помітити зусилля, старанність та прозорість в роботі ПрАТ “Закарпатавтотранс” та допомогти у наведенні порядку в Закарпатській області щодо якісного та безпечного перевезення пасажирів.

Багато чого змінилося в роботі “Закарпатавтотрансу” з приходом нового керівника, але робота ще далека до завершеної, хоча вже зараз вона оцінюється вдячністю сотень тисяч пасажирів, які скористалися нашими послугами.

Зупинятися на досягнутому ми не будемо. Будемо працювати більш старанно, покращувати надання якісних, безпечних та комфортних послуг у галузі перевезень нашого населення та численної кількості гостей, які завітали насолодитися красою нашого краю”, – зазначила заступник генерального директора Екман Андріана Тіберіївна.

 


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (6 голосов, оцінка: 4,83 з 5)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.