Термальний курорт в Бердейові – Автостанції Закарпаття

Термальний курорт в Бердейові

Share Button

Як кожні ліки, термальні води допомагають боротись із одними недугами і не підходять для інших. В загальному, за наявності проблем з опорно-руховим апаратом, таких як ревматоїдний артрит, артроз, хвороба Бехтерєва, люмбаго, остеопороз, перенесені травми і операції, буде корисний відпочинок на будь-якому курорті. До поширених показань належать також, невралгія, екзема, псоріаз, хронічні гінекологічні запалення, загальна перевтома. Воду з оптимальним складом може порадити лікар. Втім, важливим є такий показник, як індивідуальна реакція.

відпочинок з термальними водами
курорт Бердейов

Бердеївські купелі входять в топ найчарівніших курортних місць Словаччини. Розташовані посеред багатих лісів листяних та хвойних порід, які насичують повітря фітонцидами і роблять його чистим та лікувальним. Курорт також багатий на мінеральні води, заради яких і приїжджають туристи. Для лікування в Бердейові використовуються провірені традиційні методи лікування з використанням новітніх фізіотерапевтичних, бальнеологічних та реабілітаційних.

Крім лікувальних процедур на відпочиваючих чекають вечірні концерти. Організатори відпочинку приділяють увагу виставкам кераміки, пластику, фотографій, картин, а також влаштовують семінари, лекції та бесіди. Для любителів активного способу життя влітку вільні тенісні корти, волейбольні та баскетбольні площадки, оренда велосипедів, плавання в басейні з постійним підігрівом води. Для туристів, котрі полюбляють піші прогулянки підготовано понад 25 км розмічених туристичних маршрутів.

курорт в Словаччині
термальні води в Бердейові
відпочинок та реабілітація в Бердейові
Бердейовські купелі

Переваги в лікуванні

Онкологічні захворювання, проблеми з шлунково-кишковим трактом, порушення обміну речовин, захворювання залоз внутрішньої секреції, проблеми з видільною системою, серцево-судинні захворювання, захворювання дихальних шляхів та інші.

Лікувальні процедури

Бальнеотерапія (різновиди ван)

Рефлексотерапія (масажі)

Теплолікування (прогрівання та бані)

Фізіотерапія (інгаляції)

Лазерна терапія

Магнітотерапія

Оксигенотерапія

Лікувальна фізкультура

Скла мінеральної води

Всі джерела відносяться до бікарбонатних, хлор-натрієвих, залізо-кислих, холодних, гіпотонічних, з підвищеним вмістом борної кислоти. Вода слабко або ж сильно мінералізована і в її вміст входять двооксиди вуглецю.

На території оздоровчого комплексу є два готелі Ozon 3*+ та Astoria 3*+. Перший розташований в самому центрі курорту, безпосередньо біля джерела мінеральних вод www.hotelozon.com. Готель Astoria розташований в історичній будівлі теж в самому центрі курорту Бердеївські Купелі. Він також з’єднаний коридором з бальнеологічним корпусом www.hotelastoria.sk.

лікування по аристократичному
спа курорт Бердеївські купелі
поїздка до Словаччини
термальний курорт Бердейов

Як доїхати?

Розклад руху:

ТУДИ___ЗУПИНКА___НАЗАД

14:00   УЖГОРОД       11:20

14:35   В.НІМЕЦЬКЕ   09:50

15:20   СОБРАНЦЕ      08:45

16:45   МІХАЙЛІВЦІ    07:30

17:20   КОШІЦЕ            06:45

18:10   ПРЕШОВ           05:50

18:25   БАРДЕЙОВ        05:40


ПРИДБАТИ КВИТКИ:

  • На сайті http://bus.com.ua
  • За телефоном довідки “Закарпатавтотранс” +380504346620 та +380673707096
  • В міжнародних касах Автостанції м.Ужгород та Автостанції м. Мукачево.
  • В будь-якій автобусній касі “Закарпатавтотранс” у вашому населеному пункті.

Також, квитки на інші напрямки до Словаччини на сайті http://ticket-bus.travel .

Квитки доступні в продажі як на сайті так і   в міжнародних касах автостанцій. Перевагою сайту є накопичувальна знижка 6% для зареєстрованих користувачів.

Джерело: www.busol.karpat.or

 


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.