Варшава на контрастах – Автостанції Закарпаття

Варшава на контрастах

Share Button

Варшава – столиця Польщі, місто з вражаючою історією і безліччю пам’яток. Архітектура міста є однією з причин для приїзду туристів до цього чудового міста. Але що робити коли є всього один або два дні для перебування у Варшаві, проте так хочеться відвідати топові місця і хоч трохи поринути в історію столиці Польщі.

В такому разі чудово підійдуть не надто довготривалі і заощадливі екскурсії. Ось кілька найкращих варіантів для короткотривалої подорожі.

Перше знайомство з Варшавою

За три години охопити всі 800 років історії Варшави не вдасться, але дізнатись головне про місто вийде. Тим паче вартість екскурсії становить всього €  15. Ошатна вулиця Краківське передмістя, ансамблі Ринкової і Замковій площ, костел Св. Анни – з цих та інших пам’яток простежується непростий шлях Варшави, а також як і чим живе столиця в наші дні. А ще чудовий бонус, а саме корисні рекомендації: де смачно поїсти, як провести вечір і куди ще з’їздити в Польщі.

де найкраще гуляти у Варшаві
прогулянки Варшавою

Щоденна прогулянка Варшавою

Варшава – місто-мікс: сучасного і старого, становить збереженого і відновленого, класичного і авангардного. Екскурсія стане можливістю закохатися в місто. Під час Другої світової війни Варшава втратила близько ¾ всього архітектурної спадщини, але за десятиліття Старе місто буквально відродився з попелу і знову повернулося в одну з прекрасних столиць Європи.  Реставрація міста – важлива ниточка всього маршруту, який відкриє старовину і сучасність польської столиці. В ході знайомства Ви дізнаєтеся, що робить місто особливим для його жителів. Варіть екскурсії €  15 і триватиме 3 години.

місто для прогулянок з друзями
Варшава

Ласкаво просимо до Варшави

Варшава чудова в будь-яку пору року і вражає силою духу жителів міста, їх прагненням до краси та збереження міста і зворушливому відношенню до спадщини. Столиця Польщі – місто королівських резиденцій, старовинних монастирів і храмів, а ще місто Шопена, Сенкевича і Марії Склодовської-Кюрі. Екскурсія ознайомить кожного з головними визначними пам’ятками столиці, історіями про заснування Старого і Нового міста, про міські правила і варшавські традиції, про долі знаменитих поляків. Чудова екскурсія триватиме біля 3-ох годин і коштуватиме €  20.

куди прогулятись у Варшаві
Історичні пам’ятки Варшави

Варшавою на велосипеді

Велосипедна екскурсія Варшавою – це відмінна можливість познайомитися з містом для всіх, хто любить активний відпочинок і володіє навичками їзди на велосипеді. Протягом трьох годин відбудеться поїздка в Старе місто Варшави, прогулянка велосипедом вздовж оборонних споруд, готичних церков і королівських палаців, далі зупинка на на Замковій площі і Краківському Передмістя зі знаменитими палацами (також резиденція Президента Польщі), а після зелене серце міста – королівський Саксонський парк, Бібліотека Варшавського Університету з садом на даху, річкові бульвари і багато іншого. Вартість такої прогулянки   €  60.

контрасти Варшави
сучасна польська столиця

Ще однією цікавою пропозицією стане екскурсія під назвою Варшава крок за кроком

З Краківського передмістя стане зрозуміло, чому цю вулицю можна назвати «історією всієї Польщі», а в відродженому Старому місті буде розказано загадкові легенди, що пов’язані з Варшавою. Окремою темою стане світогляд поляків і спосіб життя городян. Така пізнавальна перша зустріч з Варшавою дозволить не просто дізнатися, але відчути зсередини місто і країну.

чарівність Варшави
Варшава, Польща

Квитки до Польщі шукайте на сайті  http://bus.com.ua. Обирайте для себе найзручніші і вигідні поїздки та отримуйте від них справжнє задоволення.

 Джерело: https://experience.tripster.ru


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.