ЗАПЛАНОВАНІ МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ на Великодні свята 2018 р.

Share Button

Шановні пасажири!

Вітаємо ваз з прийдешніми Великодніми святами!
Бажаємо вас світла, благодаті, здоров’я.

А найголовніше, щоб ви та ваша родина зустріли це свято разом, у мирі та злагоді.

Оголошуємо розклад руху автобусних рейсів міжнародного сполучення на період Великодніх свят 2018.

березень ЗАПЛАНОВАНІ МІЖНАРОДНІ РЕЙСИ на Великодні свята 2018р.

Пасхальні свята 2018 - розклад руху автобусів.
Великодні свята в Закарпатті 2018 р. Розклад руху автобусів ПрАТ “Закарпатавтотранс”

пасхальний автобус 2-min

Шановні пасажири, при здійсненні відправлення з автостанцій: АС “Ужгород”, АС “Ужгород-2”, АС “Перечин”, АС “Мукачевово”, АС “Свалява”, АС “Нижні Ворота”, АС “Міжгір’я”, АС “Воловець”, АС “Воловець-2”,  АС “Іршава”, АС “Сільце”, АС “Берегово”, АС “Виноградів”, АС “Хуст”, АС “Тячів”, АС “Великий Бичків”, АС “Солотвино”, АС “Рахів”, АС “Ясіня”. Прохання здійснювати уточнення інформації, щодо наявності квитків та відправки автобусних рейсів, через сервіс служби  автостанцій Call-centеr : 0503707099, 0673707096.

Перелік  курсування  автобусів   міжнародного  сполучення на Пасхальні свята

Дата Перевізник Маршрут Час відправлення з станції формування
 

 

 

 

 

 

06.04.18р

 

ТзОВ “Ерабус” Мукачево-Кошіце 00:01
Шепа В.В. Мукачево-Кошіце 05:00
Євробус Кошіце Мукачево-В.Німецьке-Прага 05:25
ПАТ “Ужгородське АТП-12107” Ужгород-Кошіце 07:40
ТзОВ “Ерабус” Мукачево-Кошіце 07:40
Калістратов С.А. Ужгород-Будапешт-Відень 08:15
Лубертяношбус Тячів-Прага 12:00
Рега Рахів-Прага 12:30
Арріва Міхайлівці Ужгород-Міхайлівці 14:50
Миколаївське АТП Тячів-Варшава 15:10
Сад Пряшево Ужгород-Прешов 15:20
Євробус Кошіце Мукачево-В.Німецьке-Прага 15:50
ТзОВ “Ерабус” Мукачево-Кошіце 18:30
ТзОВ “Ерабус” Рахів-Кошіце 19:30
 

 

 

 

 

 

07.04.18р.

Шепа В.В. Мукачево-Кошіце 05:00
Євробус Кошіце Мукачево-В.Німецьке-Прага 05:25
ПАТ “Ужгородське АТП-12107” Ужгород-Кошіце 07:40
ТзОВ “Ерабус” Мукачево-Кошіце 07:40
Калістратов С.А. Ужгород-Будапешт-Відень 08:15
Рега Рахів-Прага 12:30
Арріва Міхайлівці Ужгород-Міхайлівці 14:50
Евротур Ужгород-Свіднік 15:20
Сад Пряшево Ужгород-Прешов 15:20
Євробус Кошіце Мукачево-В.Німецьке-Прага 15:50
ТзОВ “Ерабус” Мукачево-Кошіце 18:30
ТзОВ “Ерабус” Рахів-Кошіце 19:30
 

 

 

 

 

08.04.18р.

 

Євробус Кошіце Мукачево-В.Німецьке-Прага 05:25
ПАТ “Ужгородське АТП-12107” Ужгород-Кошіце 07:40
Калістратов С.А. Ужгород-Будапешт-Відень 08:15
Рега Рахів-Прага 12:30
Арріва Міхайлівці Ужгород-Міхайлівці 14:50
Евротур Ужгород-Свіднік-Прага 15:20
Сад Пряшево Ужгород-Прешов 15:20
Євробус Кошіце Мукачево-В.Німецьке-Прага 15:50
ТзОВ “Ерабус” Мукачево-Кошіце 18:30
ТзОВ “Ерабус” Рахів-Кошіце 19:30
 

 

 

 

 

 

09.04.18р.

 

Євробус Кошіце Мукачево-В.Німецьке-Прага 05:25
ПАТ “Ужгородське АТП-12107” Ужгород-Кошіце 07:40
ТзОВ “Ерабус” Мукачево-Кошіце 07:40
Калістратов С.А. Ужгород-Будапешт-Відень 08:15
Рега Рахів-Ліберець 12:30
Арріва Міхайлівці Ужгород-Міхайлівці 14:50
Немеш І.Ф. Тячів-Варшва 15:10
Сад Пряшево Ужгород-Прешов 15:20
Євробус Кошіце Мукачево-В.Німецьке-Прага 15:50
ТзОВ “Ерабус” Мукачево-Кошіце 18:30
ТзОВ “Ерабус” Рахів-Кошіце 19:30
 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.04.18р.

 

Шепа В.В. Тячів-К.Вари 04:30
Шепа В.В. Мукачево-Кошіце 05:00
Євробус Кошіце Мукачево-В.Німецьке-Прага 05:25
ПАТ “Ужгородське АТП-12107” Ужгород-Кошіце 07:40
ТзОВ “Ерабус” Мукачево-Кошіце 07:40
DMD Group Рахів-Львів-Ліберець 09:00
Рега Рахів-Прага 12:30
Арріва Міхайлівці Ужгород-Міхайлівці 14:50
Миколаївське АТП Тячів-Варшава 15:10
Евротур Ужгород-Свіднік-Прага 15:20
Сад Пряшево Ужгород-Прешов 15:20
Євробус Кошіце Мукачево-В.Німецьке-Прага 15:50
Щока Ю.Ю. Тячів-Прага 17:15
ТзОВ “Ерабус” Мукачево-Кошіце 18:30

Увага, якщо за певних обставин, ви не можете придбати автобусний квиток на автостанції, ви можете здійснити купівлю  дистанційно, ми допоможемо вам отримати його на свою електронну адресу, Viber або WhatsApp, за допомогою телефонного дзвінка в службу автостанцій Call centеr: 0503707099, 0673707096.

 

 


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *