Володимир Омелян хоче змусити маршрутників перейти на е-квитки – Автостанції Закарпаття

Володимир Омелян хоче змусити маршрутників перейти на е-квитки

Share Button

Міністерство інфраструктури розробило низку заходів, які повинні впорядкувати роботу маршрутних таксі в Україні. Зазначені ініціативи стануть предметом розгляду Верховної Ради в рамках Дня інфраструктури 3 листопада.

Про це в інтерв’ю ТСН розповів міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

“Ми зараз готуємо низку підзаконних актів на рівні постанов Кабміну, якими маємо врегулювати питання безпеки. Також це буде розглянуто під час інфраструктурного дня у Раді 3 листопада – будуть підвищені вимоги до безпеки та комфорту громадян і лібералізований сам ринок”, – зазначив він.

Серед проблем, які потребують врегулювання на законодавчому рівні, Омелян назвав безпеку перевезень пасажирів та відсутність контролю за доходами “маршрутників”.

“Проблема з тим, що в нас багато так званих “маршруток” переобладнані з вантажних мікроавтобусів без жодних заходів безпеки… На жаль, в нас є проблема, що багато маршруток – нелегальні, вони не сплачують податків, крім того водії можуть дурити своїх роботодавців, тому ми хочемо ввести єдиний електронний квиток”, – зазначив міністр.
Джерело: ukrinform.ua

Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.