В Україні нарешті будуть якісні дороги – Автостанції Закарпаття

В Україні нарешті будуть якісні дороги

Share Button

ВРУ схвалила створення Дорожнього фонду у другому читанні. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук повідомив один з співавторів законопроекту нардеп Валерій Пацкан.

“У нас буде Дорожній фонд! Верховна Рада прийняла в другому читанні дуже важливий законопроект, покликаний кардинально покращити фінансування ремонту та утримання доріг. Я – один зі співавторів даного законопроекту.

Законопроект №4014 А “Про внесення змін до Закону України “Про джерела фінансування дорожнього господарства України” щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі” передбачає створення спеціального Дорожнього фонду, який фінансуватиметься за рахунок акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів в частині нафтопродуктів і транспортних засобів, з ввезених на митну територію України підакцизних товарів в частині нафтопродуктів і транспортних засобів, ввізного мита на нафтопродукти і транспортні засоби та шини до них, плати за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні та інших.

Рівень фінансування дорожніх робіт за останні 10 років становив 14-34 % від мінімально необхідної потреби. До чого призвело хронічне недофінансування, ви чудово знаєте. Українські дороги, можливо, є найгіршими у всій Європі. Закон розроблявся нами, щоб змінити цю ситуацію. Я переконаний, що створення Дорожнього фонду, який запрацює вже з 1 січня 2017 року, дозволить навести лад на українських шляхах і через кілька років ми матимемо якісні гарні дороги,” – написав він.

Джерело: ukr.net


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.