Зимовий відпочинок 2017: катаємося на лижах у Словаччині  – Автостанції Закарпаття

Зимовий відпочинок 2017: катаємося на лижах у Словаччині 

Share Button

Зимовий відпочинок у Словаччині припаде до смаку любителям гірських лиж

Зимовий відпочинок 2017: катаємося на лижах у Словаччині

На території Словаччини є два регіони, цікавих в плані зимового відпочинку. Гірський масив Низькі Татри займає центральну частину Словаччини. Від іншого популярного лижного регіону, Високих Татр, його відокремлює долина річки Вах, по якій від українсько-словацького кордону на захід, у бік Чехії, проходять ключові автомобільні та залізничні магістралі країни. Низькі Татри являють собою широку смугу, засіяну куполоподібними горами, майже до самого верху порослими лісом. Гострих піків тут немає, і тому лижні траси починаються безпосередньо з вершин.

  • Ясна
Зимовий відпочинок 2017: катаємося на лижах у Словаччині

Жоден з курортів не зрівняється за масштабами і популярностю з Яснами — найбільшим гірськолижним курортом на всьому просторі Східної Європи. Найвідоміший курорт Низьких Татр з високим рівнем обслуговування в готелях і пансіонах. Гірськолижні курси для початківців та досвідчених лижників, розгалужена мережа підйомників і великий вибір трас. Неподалік знаходяться ще два невеликих гірськолижних курорти — Тале і Доновали, звідки до підйомників Ясни регулярно ходить автобус. По північному і південному схилах г. Хопок прокладено 57 км трас (висоти катання 950-2024 м). Найцікавіші траси обладнані сніговими пушками, що забезпечує повноцінне катання в умовах малосніжної зими. Працюють 22 підйомника: 1 кабінний, 7 крісельних і 14 бугельних.

  • Доновали
Зимовий відпочинок 2017: катаємося на лижах у Словаччині

Гірськолижний курорт Доновали розташований навколо однойменного селища, відомого проведенням міжнародних змагань собачих упряжок. Тут створені чудові умови для лижного спорту, які задовольнять як початківця, так і професійного лижника. На курорті пропонується широкий спектр послуг для любителів гірськолижного спорту: ski-сервіс, лижна школа, школа сноубордингу, параглайдінг, лижний дитячий сад, прокат інвентарю тощо. Сімнадцять гірськолижних трас загальною протяжністю 11 км на схилах г. Зволен (1403 м) та г. Нова Гола (1370 м), 7 км трас в Доновали обробляються сніговими пушками, є траси для нічного катання. Чотирнадцять бугельних і 2 крісельних підйомники загальною пропускною здатністю 12 900 чол./год.

  • Штрбське Плесо
Зимовий відпочинок 2017: катаємося на лижах у Словаччині

Кращий високогірний курорт Словаччини з ідеально доглянутими трасами, слаломним спуском Interski і лижною школою з власним підйомником для дітей. Тут створені всі умови для занять не тільки гірськими, а й біговими лижами, біатлоном, стрибками з трампліну. Під керівництвом досвідченого провідника можна зробити сходження на довколишні гірські вершини. Розташований курорт Штрбське Плесо на березі однойменного озера на висоті 1355 м в 24 км від м. Попрад. Основні гірськолижні траси знаходяться на південному сонячному схилі вершини Предне-Соліско, за необхідності вони обробляються сніговими гарматами. Висоти катання – 1300-1915 м. Також є 42,5 км трас для бігових лиж, освітлена траса для нічного катання і каток.

  • Смоковець
Зимовий відпочинок 2017: катаємося на лижах у Словаччині

Найстаріший татранський курорт і музей під відкритим небом, в якому дбайливо збережені одні з перших дерев’яних будівель Високих Татр XIX століття – вілла “Флора”, Швейцарський будинок і костел. Курорт розташований всього в 10 км від Попрада на південних схилах Високих Татр біля підніжжя піку Славсковській Штит (2452 м) і складається з чотирьох гірськолижних районів: Старого, Нового, Гірського і Дольного Смоковца. Для початківців гірськолижників в Смоковці підготовлено 7 км трас середньої складності. Перші кроки краще робити в Новому Смоковці на трасі Jalubkova Luka. Пологий схил протяжністю 860 м обслуговується бугельним підйомником, сніговими гарматами і підсвітлюється у вечірній час. Більш досвідченим спортсменам для розминки підійде досить широкий і крутий схил в Гірському Смоковці. Траса має перепад висот 61 м і обслуговується бугельним підйомником довжиною 225 м. У Старому Смоковці також знаходиться одна з кращих санних трас протяжністю більше 2 км з перепадом висот 250 м. Тут щосереди проводиться катання на санках з музикою, гарячим вином і призами для переможців. Для самих маленьких лижників на курорті є дитячий бугельний витяг довжиною 70 м і гірськолижна школа. Крім того, курорт надає можливість відвідати спортивний центр і поплавати в закритому басейні.

  • Подбанське
Зимовий відпочинок 2017: катаємося на лижах у Словаччині

Невеликий гірськолижний курорт на кордоні Західних і Високих Татр в 32 км від Старого Смоковца і 13 км від Штребське Плесо. Тут буде комфортно початківцям спортсменам та сім’ям з дітьми − на курорті працюють гірськолижні школи з досвідченими інструкторами, які допоможуть стати на лижі в найкоротші терміни. Траси для початківців та досвідчених гірськолижників розташовані на висотах 950-1100 м, обслуговуються 2 бугельні підйомники довжиною 350 і 550 м. Також на курорті є хороші умови для сноубордингу, катання на санках, підготовлені траси для бігових лиж.

Джерело: www.travel.tochka.net

На автовокзалі м. Ужгород можна придбати квиток в міжнародній касі.

Ми зробимо все, щоб Ваша поїздка пройшла максимально комфортно.

Квитки он-лайн – на порталі transfer.ua та bus.com.ua

Бронювання автобусних квитків  за телефоном +38 (050) 434 6620


Оцініть інформацію:
1 Нічого особливого2 Просто інформація3 Щось нове для мене4 Корисна інформація5 Конструктивно, мені подобається (Голосів поки нема)
Loading...

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.