×

Закарпат Автотранс

Салерно - ідеальне місто для ідеального відпочинку

Салерно - ідеальне місто для ідеального відпочинку

Італія з давна славиться не тільки своєю історією, кухнею, традиціями, але й курортними містечками, кожне з яких має свою неповторну родзинку. Наразі хочеться трохи розказати про яскраве Салерно - приморське місто з неабиякою багатою і різноплановою архітектурою, культурою та колоритом. 

salerno
У часи коли Салерно було Римською колонією, то його територія використовувалась виключно для військових і торгових цілей. Вже після падіння Риму, місто стало столицею лангобардів. Тільки протягом 300 років Салерно було незалежною адміністративною одиницею. До складу Італії місто увійшло тільки в 1860 році. У наш час Салерно є популярним курортом, який асоціюється з жарким сонцем, смачною їжею і приємним обслуговуванням. 
Традиційним місцем для початку знайомства з Салерно, вважається Торгова вулиця. Досить багатолюдне місце, що створене ансамблем з різноманітних магазинчиків, туристичних наметів і музеїв. З неї туристичний маршрут можна продовжити до центра міста на площу piazza Alfano 1, де розташована одна з основних архітектурних пам’яток міста – Кафедральний собор Сан Маттео. Він гармонійно поєднує в своєму образі щонайменше три стилі: ісламський (виконані колонади), романський (використаний у створенні порталу з левами) та бароко (оформлена крипта). Наразі собор виконує роль головного музею міста, а доповненням храму є картинна галерея, з шедеврами 13-18 століть. Досить цікавим рішенням в оздобленні храму є використання скульптур тварин. Наступною локацією для відвідин може слугувати палац Руджеро, його зручне розташування навпроти собору, просто унеможливлює варіант не зазирнути всередину, де в наші дні проводяться художні виставки. 

salerno
Продовжити екскурсію історичним центром, можна перенісшись на площу pizza Sedile Del Campo, на якій знаходиться колишній особняк Маоріціо Пінто. Реконструкція палацу проведена в стилі бароко, певний час будівля виконувала функцію штаб-квартири місцевого університету. Далі знайомство з Салерно можна перенести в монументальний комплекс Святої Софії, колишній монастир для бенедиктинців. Наразі місце слугує центром виставок різного рівня. 
Оазисом в центрі міста є ботанічний Сад Міневри. Раніше в саді вирощували всілякі лікувальні рослини, а після Другої світової війни доповнили рідкісними рослинами.  Після прогулянок містом, яке заповнене допитливими туристами, спокійні прогулянки Трієстською набережною, прикрасять вечір і нададуть йому романтичності. Ця пішохідна алея має протяжність до 2 км.

salerno
Окремий день відпустки в Салерно можна присвятити підйому до фортеці Ареки. Цей замковий комплекс височіє над морем, за довгий час існування та різноманітні погодні умови він перетворився на руїни, що піддалися реставраційним роботам. У наші дні фортеця є музеєм, в якому зібрано колекції монет, зброї і кераміки. 
Безперечно, перераховані вище цікаві локації міста не обмежуються такою малою кількістю, насправді їх набагато більше і в Салерно є на що подивитись та з користю провести час. Тим паче, Салерно, як і більшість приморських італійських містечок – славиться гостинністю місцевих жителів, тож планування поїздки на кілька днів до Салерно може стати чудовим актуальним варіантом для відпочинку. 
Замовити квитки і отримати консультацію, якщо виникнуть питання стосовно організаційних моментів під час поїздки, можна за номерами call-center: 0503707099 та 0673707096. Ми дбаємо про комфорт та безпеку кожного пасажира, тож подорожуйте разом з нами!