×

Закарпат Автотранс

Австрія для витончених осіб

Австрія для витончених осіб

Відень завжди був і залишається синонімом аристократичності. Його палаци побудовані великими Габсбургами, в опері блискуче виконують Моцарта, а в парадних залах міста досі влаштовують справжні Віденські бали!
В дамському списку ”повинні відвідати” обов’язково значаться помпезні палаци Бельведер і Шенбрунн, церемоніальний похід в оперу і, звичайно ж, нескінченні дегустації австрійських солодощів. Тож 8 Березня пропонуємо прекрасним леді поїздку до прекрасної Австрії.

Austria
Місто чарує з першого погляду. В ньому може розчинитися кожен – любитель мистецтва, природи, гучних вечірок. Відень вважається одним з найкомфортніших міст світу для проживання. Туристам же залишається тільки захоплюватись оригінальністю австрійської столиці. У першу чергу уваги заслуговують наступні місця:
1.Площа Шварценбергплац – одна з найвідоміших площ Відня, що об’єднала чотири основні архітектурні пам’ятки: Будинок художника, Віденський музей, Технічний університет церкву Карлскирхе. На площі також красується високоструйний фонтан, збудований на честь першого віденського водопроводу високого тиску.
2.Музей історії мистецтв – таїть в собі тільки світові шедеври і для їх оглядин одного дня буде точно замало. Знаходиться він на площі Марії Терезії у внутрішньому місці. У музеї оформлені колекції австрійського імператорського двору.
3.Віденська опера – збудована на місці колишнього рову, розрахована на 2500 глядачів. Вважається найбільшим оперним театром Австрії та світовим центром музичної культури. Цікавім фактом є те, що кожен може дозволити собі похід в оперу. Єдиною незручність після придбання дешевих квитків стане необхідність протягом всієї вистави стояти, а не сидіти. Продаж таких квитків розпочинається за 80 хв перед початком. Стоячі квитки в портері = 4 євро, балкон = 3 євро.

Austria4.Хофбург – імператорська резиденція у Відні відтворює в собі історію австрійської держави. На території розташовані 19 палаців, зведених в різні періоди. Хофбург оточений прекрасними парками – Бурггартен і Фольксгартен. Перлиною всього комплексу є скарбниця Хофбурга. Щоб отримати яскраві враження від будівель, підходити краще з боку Michaelerplats.
5. Собор Святого Стефана – виконаний в готичному стилі і є націонпльною гордістю країни. На його даху зображені герби Відня та Австрії. Наразі в соборі розташовується кафедра віденського архієпископства і щодня проводяться богослужіння.
6.Шенбрунн – колишня резиденція Габсбургів виблискує розкішними залами та парковим комплексом. У палаці в свій час жила Марія Терезія, імператор Франс Йосиф, принцеса Елізабет та інші відомі всьому світу постаті. Палац виконаний в стилі бароко і відноситьс до числа найгарніших будівель Європи. Завдяки своєму історичному значенню, унікальний парковий комплекс та розкішно облаштований палац належать до об’єктів Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.

Austria
7.Бельведер – це літня резиденція принца Савойського. Палац є справжнім витвором мистецтва в стилі бароко. Поділяється комплекс на Нижній (перший палац цілого комплексу) та Верхній (будівля для офіційних прийомів) Бельведер. Найкращий час для відвідин – це звичайно ж весні та літо. у Верхньому Бельведері представлені роботи 19-20 ст., які включають в себе твори Моне, Ван Гога, Ренуара, Густава Климта.
Навіть якщо всі ці пам’ятки архітектури вже доводилося бачити, то будучи в Австрії вкотре захочеться відвідати їх знову.
Квитки з Ужгорода до Відня в міжнародних касах автостанцій. Електронні автобусні квитки на офіційному сайті Ticket-bus.travel за посиланням http://ticket-bus.travel. Попереднэ бронювання квитків за номером 0503707099.
Джерело: https://tripmydream.ua/blog/podborki/20-mest-kotorye-stoit-posetit-v-vene