×

Закарпат Автотранс

Безкоштовні екскурсії Варшавою

Безкоштовні екскурсії Варшавою

З кожним роком у Варшаві збільшується кількість туристів. Місто старанно намагаються зробити комфортим і цікавим для прогулянок. Не зважаючи на колосальні втрати під час Другої світової війни, у Варшаві все ще є історичні пам’ятки, які гармонічно виглядають на фоні нових будівель. Проте мало хто знає, а особливо новачки, які мріють подорожувати, що у Варшаві можна замовити собі безкоштовну екскурсію. Насправді вивчати нове місто в такому форматі набагато цікавіше, адже можна отримати колосальну кількість цікавої інформації, а в даному випадку ще й заощадити.

Для знайомства з містом найчастіше пропонують автобусний тур, але зі слів досвідчених мандрівників він є досить нудним. Саме тому є краща альтернатива – це піша екскурсія від жителя-гіда, за яку навіть платити не доведеться. До речі, екскурсію можна обрати самостійно, скориставшись сайтом https://freewalkingtour.com/find-a-tour/?city=207. Кожна екскурсія є унікальною. Можна обрати загальний огляд Старого міста або надати перевагу маршруту, що присвячений комуністичному минулому Варшави. Крім того можна організувати собі фуд- чи алкотур. Цікавою обіцяє бути екскурсія під назвою “Нестандартна Варшава”.

Будучи у Варшаві точно не можливо оминути Королівський та Лазенковський палаци, музей Шопена і оглядовий майданчик у Палаці культури. Про них ми докладніше вже розповідали у статтях: Розкішні палаци Варшави частина 1 та Розкішні палаци Варшави частина 2. Якщо захочеться романтики, то у Варшаві містом їздить старовинна кінна упряжка. Стосовно музеїв, варто відзначити, що в понеділок деякі з них не працюють, тому таку інформацію потрібно перевіряти на офіційних сайтах заздалегідь. 

Для зручності під час подорожі до Варшави можна придбати карту туриста. Туристична карта Варшави трохи відрізняється від тих, які пропонує більшість європейських столиць. Її дія поширюється тільки на відвідування головних визначних пам'яток, але не дає права на проїзд у громадському транспорті. Зате разом з Warsaw Sightseeing Pass ви отримуєте детальний путівник і можливість покататися на екскурсійному автобусі Hop on Hop off. Придбати її можна онлайн https://shop.warsawpass.com/order.