×

Закарпат Автотранс

Будь-яка примха за Ваші гроші | літні канікули в Барі

Будь-яка примха за Ваші гроші | літні канікули в Барі

Італія – країна багата на туристичні міста, одним з яких є Барі. Розташоване на узбережжі Адріатичного моря неподалік від Неаполя. Місто Барі займає південну локацію на карті Італії. Барі відомий для туристів в якості міста насиченого архітектурними пам’ятками. До таких належать: замок (розташований в старій частині міста), театр (четвертий за розмірами в Італії), православна церква Св. Миколая (в ній зберігаються мощі Миколи Чудотворця).

Найстаріша частина міста носить назву Bari Vecchia. Її формують старі вузенькі вулички, які в свій час слугували лабіринтом для ворогів. Між ними розкидані основні церкви та значимі будівлі міста Барі.

прекрасне Барі

Кухня Барі багата і апетитна. Різноманітні страви з морепродуктами, пасти, різновиди піци і звичайно вуличний фаст-фуд, дозволяють досхочу насититись. Популярністю користуються такі страви, як:

Fave e cicorie – боби з цикорієм;

Pasta e cavoli – паста з овочами;

Cozze ripiene – фаршировані мідії;

Patate riso e cozze – рис, картопля з морепродуктами;

Agnello con piselli-баранина з горохом або бобами;

Brasciole (o braciole) – м’ясні рулети з конини або яловичини;відпочинок в Барі

А ще приїхавши в Барі знадобляться знання кількох необхідних для порозуміння слів. Salve - "привіт", buon giоrno - "добрий день", grazie - "дякую", prego - "будь ласка", scusi - "вибачте", puo aiutarmi - "допоможіть мені, будь ласка", ill menu, per favore - "меню, будь ласка", ill conte, per favore - "рахунок, будь ласка".

Пляжі міста Барі це окремий спектр розваг. Окрім купання в морських водах, на пляжі можна підібрати для себе будь-який вид відпочинку на всіляких спортивних і дитячих майданчиках, затишних прибережних кав’ярнях та в інших місцях. Розваги на воді і біля моря в основному проходять в денний час. Ближче до вечора відпочиваючим пропонують вивчити центральну частину міста для того, щоб відвідати кінотеатри, відпочити в нічних барах, насолодитись красою вечірнього міста.поїздка в Барі

КВИТКИ до БАРІ через МУКАЧЕВО можна придбати в міжнародних касах автостанцій.
Рейс ОДЕСА-БАРІ
Одеса 01.00
Умань 04:35
Вінниця 07:05
Хмельницький 09:30
Тернопіль 11:15
Львів 14:00
Стрий 15:10
Мукачево 17:25
Чоп 19:00
Удіне 07:10
Венеція 08:50
Падова 09:25
Феррара 10:30
Равенна 12:05
Ріміні 13:00
Анкона 14:25
Сан бенедетто дель тронто 15:40
Пескара 16:40
Васто 17:40
Фоджа 19:15
Черіньола 20:00
Барі 21:10

Влаштуйте собі відпустку самостійно :) 

Джерела:

https://mandry.club/mista/bari/

https://ua.korrespondent.net/