×

Закарпат Автотранс

Чим не варто нехтувати перед подорожами?

Чим не варто нехтувати перед подорожами?

Коли ми збираємось на відпочинок, то бажаємо щоб всі деталі поїздки були ідеально продуманими, адже не кожного дня виходить кудись поїхати.  І тому намагаємось підійти до організаційних питань відповідально. Але в даному випадку хочеться розглянути помилки, яких припускаються мандрівники, для того щоб упередити від невдалих поїздок.

Не рахувати бюджет відпустки

Серед різних країн світу ціна на житло, продукти харчування, розваги відрізняються, а деколи навіть дуже вагомо відчувається різниця. Що й казати, як два містечка в межах однієї країни часто різняться за цінами. Тому важливо правильно розраховувати свої витрати на кожен день поїздки, аби не опинитись зовсім без грошей вже через декілька днів у дорозі.

Зберігання грошей тільки в одному місці.

Безперечно, що це ризиковано, адже бажаючих отримати легку наживу завжди більше ніж достатньо. Не секрет, що туристи є “улюбленцями” кишенькових злодіїв та аферистів, тому ніколи не слід забувати про обережність. Зберігання готівки в декількох різних містах, допоможе не втратити всі кошти в разі крадіжки. Також не завадить оформити міжнародну валютну картку. Користування нею безпечне і зручне: можна бронювати житло онлайн, розраховуватись у закладах і купляти квитки на потяги чи літаки.

Поїздка без страховки

Не зважаючи на те, що цей документ на кордоні часто не перевіряють, не варто нехтувати ним. У разі непередбачуваної ситуації коли вам знадобиться термінова медична допомога — це страхування може виявитись значно ціннішим за витрачену на нього суму. І краще мати його з собою і не використати, ніж потім у випадку чогось шкодувати, що не зробили.

Надмірна кількість речей

Важкий рюкзак точно не є запорукою легкої подорожі і тому досвідчені мандрівники навчились зводити його до мінімуму. Тож краще брати з собою тільки найнеобхідніші речі аби не створювати собі дискомфорт.

Не спланувати відвідини цікавих місць

Таке трапляється тоді коли ми ніби вміємо користуватись інтернет мережею, але при цьому не знаємо, як використовувати ресурс з користю. В даному випадку радимо почитати відгуки про місто і там можливо знайдеться цікава інформація, а крім того глянути карту міста і відразу відмітити для зручності вподобані місця. Таким чином буде створено своєрідний маршрут і при цьому під час самої подорожі не знадобиться витрачати зайвий час на пошуки додаткової інформації.Не комунікувати з місцевим населенням

Такий підхід точно буде помилковим. Саме жителі міста можуть надати найбільше цікавої і потрібної інформації, що стосуватиметься місць не позначених у путівниках. В іншому випадку є ризик втратити можливість по-справжньому познайомитись з новим містом.

Одноманітний відпочинок

Він зіпсує подорож не менше, ніж втрачені кошти чи документи. Варто виходити за межі туристичних зон та шукати нові враження і не обмежуватись пасивним відпочинком.

Тож на завершення хочеться додати, що ваша подорож у ваших руках. Не зважаючи на те, якою вона буде: довго- чи короткотривалою, витратьте трохи часу для її планування.

З трансфером пропонуємо допомогу. Автобусні квитки можна придбати в міжнародних касах автостанцій або на офіційному сайті Ticket-bus.travel – http://ticket-bus.travel, для авторизованих користувачів накопичувальна ЗНИЖКА 6%.

Джерело: https://podorozhuy.com.ua