×

Закарпат Автотранс

Що цікавого в знаменитому європейському курорті чехії?

Що цікавого в знаменитому європейському курорті чехії?

Якщо ви підете в поїздку по Європі, обов`язково загляньте в Чехію, щоб оглянути визначні пам`ятки Карлових Вар.
Це місто вже кілька століть є місцем збігу сотень тисяч туристів з усього континенту. Деякі з них приїжджають сюди заради старовинних замків і неповторної атмосфери середньовічної Центральної Європи, проте більшість хоче оздоровитися, пройшовши курс лікування в санаторіях, розташованих неподалік від знаменитих термальних джерел. Саме завдяки їм Карлові Вари придбали славу одного з найбільш популярних висококласних європейських курортів.

Сила природи
У самому центрі міста розташований знаменитий джерело Гейзер, який отримав свою назву завдяки великій висоті, на яку піднімається вода, що б`є фонтаном з-під землі. Геологи стверджують, що глибина родовища становить понад два кілометри, а підземне гаряче озеро, яке служить для нього джерелом, розташоване в товщі унікальних мінеральних порід, аналогів яким немає в сучасному світі.

Завдяки цьому найбільш відома пам`ятка Карлових Вар має цілющі властивості - з давніх часів воду з Гейзера рекомендували пити людям, страждаючим простудними, шлунково-кишковими і ревматичні захворювання.
На фото можна побачити, що зараз родовище мінеральної води заховано в сучасну будівлю, побудоване із сталі, скла і бетону - проте так було далеко не завжди. Раніше в старій частині Карлових Вар знаходилися величезні будівлі, прикрашені розкішної ліпниною - коли вони руйнувалися, тут же знаходилися молоді та талановиті архітектори, які пропонували муніципалітету послуги з прикраси Гейзера. Завдяки цьому в межах міста постійно виникали і зникали пам`ятки - не виключено, що і нинішнє спорудження через деякий час поступиться місцем новому оформленню.

Зайшовши всередину, ви можете приєднатися до екскурсії, а також абсолютно безкоштовно набрати цілющої води і придбати пам`ятні сувеніри. Найцікавішими з них є фігурки, які утворилися в результаті осадження мінералів, що містяться у воді.

Пройшовши зовсім невелику відстань, ви можете побачити величні обриси іншої пам`ятки - колонади громадських джерел Карлових Вар, де може набрати мінеральної води будь-який бажаючий.
Фото показує, що, на відміну від Гейзера, це місце зберегло свій історичний вигляд, який ретельно підтримується командою досвідчених реставраторів. Тут будь-яка людина, який приїхав до Карлових Вар, може неспішно прогулятися під склепінням величезного споруди, прислухаючись до тихого дзюрчанню води, посидіти на зручних лавочках, які стали улюбленим місцем зустрічей жителів міста, а також поласувати смачними вафлями.

Крім того, у вихідні гостинна Чехія пропонує всім бажаючим насолодитися концертами самих різних виконавців - в приміщенні колонади часто грають музиканти, які виконують класичні, джазові та сучасні популярні мелодії.
Ще один гарячий джерело, який ховається в межах міста Карлові Вари, розташований в Млинській колонади. Колись вона належала одному з найдорожчих санаторіїв Європи, і лише деякі отримували право випити цілющої мінеральної води. Зараз же тільки велична споруда нагадує про його минуле статус - джерело доступний для всіх, а колонада пам`ятки стала улюбленим місцем романтичних побачень. Навіть найбільш якісні фото не можуть відобразити всю розкіш цього місця - його потрібно відвідувати особисто.

Краса історії та архітектури
Недалеко від міста Карлові Вари знаходиться замок Локет, який колись називали «ключем від Чехії». Він перешкоджав наступу ворогів з боку Німеччини і Австрії, захищаючи недоторканність цієї країни. У стінах цієї пам`ятки колись знаходився дуже великий гарнізон, який складався тільки з професійних військових, здатних відображати будь-які атаки.

Після XV століття необхідність в обороні західного кордону відпала, і в замку була організована в`язниця, в яку звозили злочинців з Карлових Вар і навколишніх містечок.

В даний час тут розташований історичний музей, в якому екскурсоводи можуть розповісти вам про всі події, що відбувався в даній частині Європи.
 
Крім того, пам`ятки Карлових Вар включають цілий ряд музеїв, в які включають в себе:
картинну галерею;
краєзнавчий музей, що включає експозиції кращих фото міста та історії рекреаційної галузі країни;
музей скляного заводу;
музей Яна Бехера, який розпочав виробництво знаменитої «Бехеровка», що поповнила пам`ятки міста.


Тим, хто хоче краще ознайомитися з історією міста, варто відвідати і безліч невеликих виставок, в яких представлена історія певних районів або навіть будинків Карлових Вар. Завдяки їм туристи можуть дізнатися все про Чехію, включаючи особливості її архітектури, національні традиції, кухню та інше. Крім того, приїжджим обов`язково потрібно поглянути на фото міста з висоти пташиного польоту, які виставлені на загальний огляд в місцевому муніципалітеті - чудова розсип різноколірних дахів, що загубилися в густому лісі, являє собою незабутнє видовище.

Для людей, які найбільше люблять культурні пам`ятки, місто Карлові Вари пропонують ідеальний варіант - театр, в якому проходять виступи найвідоміших акторських труп Європи.
На фото можна побачити, що його будівля побудована в стилі, типовому для початку двадцятого століття - воно виглядає дуже привабливо, і, разом з тим, не дуже химерно. Особливим шиком вважається потрапити на постановку опери Моцарта «Весілля Фігаро», яка стала першим спектаклем, проведеним в цьому театрі. Крім того, Карлові Вари мають масу варіантів для чудового відпочинку, проте, як то кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути - всю красу міста можна оцінити, тільки побувавши в ньому.

Джерело: www.proallhealth.xyz

На автовокзалі м. Ужгород можна придбати квиток в міжнародній касі.

Ми зробимо все, щоб Ваша поїздка пройшла максимально комфортно.

Квитки он-лайн – на порталі bus.com.ua

Бронювання автобусних квитків  за телефоном +38 (050) 3707099