×

Закарпат Автотранс

 Місто курорт, місто казка – Салєрно з привітом від моря!

Місто курорт, місто казка – Салєрно з привітом від моря!

Італія без виключень вважається вартісною країною для відпочинку. Кожне її місто має свою історію, родзинки та особливості, що приваблюють туристів з тих чи інших переконань. Найпопулярнішими містами вважаються Рим, Венеція, Неаполь, Мілан та інше серед яких і Салєрно. Курортне місто на березі Салернської затоки Тірренського моря. Місто полюбляють туристи, воно вважається одним з найпопулярніших приморських міст Італії.  Салєрно вміщує в собі купу па’яток культури, мистецтва і поєднує їх єдиним стилем з італійською харизмою.

Що точно не залишить око без уваги?

Торгова вулиця (Via dei Mercanti) – є своєрідним реліктом серед архітектури міста, адже саме там з давніх давен торгували представники купецтва. В наші дні на вулиці зібрані відразу кілька музеїв, торгових наметів та затишних магазинчиків. Саме ця вуличка стає початком більшості екскурсій.

Кафедральний собор Сан Маттео у центрі міста був зведений на честь святого Матвія, мощі якого покояться в склепі під вівтарем собору. Романський, ісламський та бароковий стилі в результаті створюють єдину картину собору. В крипті, що розташовується поруч розташовIIана гробниця Папи Григорія II.

На площі piazza Sedila Del Campo крім собору розташовані Палац Дженовезе та Руджеро. В Салєрно зберігся комплекс Святої Софії, який довгі роки слугував монастирем для бенедиктинців і був перший серед подальших збудованих.  В наші дні в комплексі проводять виставки різного роду.

Черговою перлиною серед архітектурного надбання є Папська капела з тисячолітнім фресковим розписом всередині.  Наступною зупинкою і водночас початком для захопленого вже вдосталь туриста стає набережна Трієстського. Довжина її = 2 км, а ширина 30 м. Пляж Святої Терези є єдиною історичною ділянкою, яка залишилася після модернізації набережної.

Всі перераховані споруди є лище дрібною часточкою того, що можна побачити в Салерно. Також там розташовуються Провінційна художня галерея, палац Руджі Арагонського, палац Копет, міський палац Салєрно, римські мости, стародавній водопровід, музей Роберто Папи та інші, що є також гарними і заслуговують уваги.

Через Мукачево та Ужгород в Салєрно щоп’ятниці курсує рейсовий автобус Херсон-Салєрно. Відправлення з Мукачева о 16:20, а з Ужгорода о 17:05. Вартість квитка = 2550 грн. Бронювання квитків за номерами: +380503707099 або +380673707096 – call-center.

Джерело: https://italy4.me/campagna/salerno/dostoprimechatelnosti-salerno.html