×

Закарпат Автотранс

Аеропорт Цюріха та інші #KyivNotKiev – на табло 26 міжнародних аеропортів.

Аеропорт Цюріха та інші #KyivNotKiev – на табло 26 міжнародних аеропортів.

Аеропорт Цюріха відкоригував назву української столиці латиницею на інформаційному табло з Kiev на Kyiv, повідомили в МЗС України.

Якщо в аеропорту Цюріха ви помітили #KyivNotKiev – не дивуйтесь це #CorrectUA.

Один з найзавантаженіших аеропортів Центральної Європи, найбільший міжнародний аеропорт Швейцарії та головний транзитний хаб авіакомпанії Swiss International Air Lines змінив #KyivNotKiev.

Zürich Airport відкоригував назву української столиці латиницею на інформаційному табло і віднині там зазначено лише #Kyiv.

Посольство України в Швейцарії озвучили  результати переговорів з адміністрацією аеропорту, а Genève Aéroport. Очікуємо, що вже найближчим часом, такий самий крок зробить команда Женевського аеропорту Genève Aéroport!

У жовтні 2018 року Міністерство закордонних справ України почало онлайн-кампанію #CorrectUA для того, щоб назви українських міст писали правильно латинськими літерами.

До цієї кампанії вже приєдналося понад 26 міжнародних аеропортів.

А ми нагадуємо, що жителі Закарпаття та гості нашого краю, можуть користуватися послугами автостанції, де щоденно здійснюється відправка рейсу з автостанції Ужгород до Києва та в зворотному напрямку. Квитки можна придбати на сайті партнерів ticket-bus.travel із знижкою для зареєстрованих пасажирів -6%.

Щодо розкладу руху та графіку роботи Автостанцій телефонуйте за номером телефону нашого колл-центру: +380503707099, +38067370796

Джерело статті:

Один з найзавантаженіших аеропортів Центральної Європи, найбільший міжнародний аеропорт Швейцарії та головний транзитний хаб авіакомпанії Swiss International Air Lines змінив #KyivNotKiev.

Щиро дякуємо колегам Посольство України в Швейцарії за успішні результати переговорів з адміністрацією аеропорту, а Genève Aéroport за підтримку!