×

Закарпат Автотранс

День студента: де і як його святкують?

День студента: де і як його святкують?

Студентські роки – це той відрізок життя коли бажання рухатись вперед штовхає на нові звершення. Чудові роки молодості, радості наповнені ентузіазмом. Святкування Дня студента дає змогу переконатися, що студенти вміють влаштовувати собі свято і насолоджуються життям за будь-яких умов. Щороку 17-го листопада у всіх містах де вирує студентське життя проходять святкування. Проте в різних країнах світу свої традиції пов’язані з цим днем, тож давайте познайомимось з ними разом.  

Студенти Бельгії люблять збиратись в цей день зі старими друзями і влаштовують в барах тематичний вечір музики. Португальські студенти опівночі збираються біля пам’ятника королю й співають пісень, а в місті Коїмбра випускники одягнуті у форму свого університету, спалюють різнокольорові стрічки, які символізують закінчення того чи іншого факультету. У Данії, як не дивно,  День студента вважається сімейним святом і не супроводжується гучними вечірками, проте дружні жарти, пісні під супровід гітари в компанії вірних друзів, саме те, що полюбляє данська молодь. Студенти Греції в день свята, за традицією, приносять вінки до могил студентів-учасників протестного руху проти військової хуни “чорних полковників”. У цей день студенти влаштовують мітинги і демонстрації з метою захисту своїх демократичних прав і свободи. У той час у Болгарії всі вищі навчальні заклади закриті, навчання в цей день нема, а молодь збирається в гучні компанії і відривається від душі, радіючи життю. В Німеччині 17 листопада між студентами проводяться спортивні змагання, після яких учасники разом з переможцями і вболівальниками збираються в пабах і святкують перемогу та День студента. Молодь університетів США на відміну від європейських студентів полюбляє святкувати гучно і переважно в клубах або в орендованих будиночках за містом.

В Україні до Дня студента готуються заздалегідь. Щонайменше планують тематичні вечірки. Студенти в цей день не звільняються від пар, але як бонус пари можуть бути скорочені. Тобто, як бачимо, різні країни – різні традиції, і різні асоціації зі святом.

А ми нагадуємо, що разом із Zakavto.com.ua можна спланувати чудову подорож і скористатись актуальними знижками. Автобусні квитки в різні країни, відмінна якість обслуговування, надійний трансфер і 100%-ва поїздка – це те, за що ми відповідаємо. Ми допоможемо організувати поїздку, вирішимо питання з бронюванням квитків та надамо потрібну інформацію  за номерами: +380503707099 та +380673707096кол-центр.