×

Закарпат Автотранс

Діє новий міжобласний рейс Ужгород-Вінниця

Діє новий міжобласний рейс Ужгород-Вінниця

Кожне місто України займає особливу позицію серед must have точок на карті для подорожі. Виняткова місцевість, історичні пам’ятки та багато чого іншого - формують індивідуальні образи тих чи інших туристичних міст нашої країни. Вінниця є одним з прекрасних українських куточків для відпочинку, прогулянок, насолоди життя в цілому. В чому унікальність і що ж відносить Вінницю до переліку обов’язкових міст для подорожі? Давайте разом коротко ознайомимося з 5-ма основними локаціями, які характерні для Вінниці.
1.    Єдиним найбільшим для України і навіть для Європи плаваючим фонтам, що знаходиться у Вінниці – є фонтан Roshen, робота, якого супроводжується світломузичним шоу. Він розташований в руслі річки Південний Буг. Струмінь води фонтану досягає 60 метрів, а протяжність – 140. Упродовж дев’яти років фонтан є місце зустрічі для романтичних побачень, місцем радості для допитливих дітлахів і є одним з найулюбленіших місць туристів та жителів самого міста.
2.    Національний музей-садиба імені Пирогова є місцем останніх років життя відомого хірурга-анатома і вченого Миколи Івановича Пирогова. Територія музею об’єднує музей-аптеку з приймальною та операційною, церкву, в якій покоїться забальзамоване тіло ученого, меморіальний парк, що був створений Пироговим і безперечно сам будинок, в якому жив талановитий хірург.
3.    Вінницькі мури – це комплекс з оборонними і храмовими спорудами часів 17 століття. До них належать: єзуїтський монастир, костел, домініканський монастир та навколишні фортечні мури. Знаходиться дана історична пам’ятка на головній вулиці Вінниці – вул. Соборна. 
4.    Преображенський кафедральний собор зберігся ще з 18 століття, коли він слугував Домініканським монастирем, а пізніше місцем органної музики. Наразі переданий у володіння православного духовенства. 
5.    Старий єврейський квартал Єрусалимка знаходиться неподалік від сучасного центру міста. Насправді він представлений однією довгою вулицею, яку колись населяли бідні євреї. В минулих  століттях квартал був ремісничим передмістям Вінниці. 


Ви давно збирались поїхати до Вінниці? Тоді у нас для Вас чудова новина!
Діє новий рейс міжобласного значення Ужгород – Вінниця.
Час Відправлення: 6:45
Час Прибуття: 22:20
Орієнтовна вартість квитка: 720 грн
Додаткову інформацію можна отримати, зателефонувавши за номерами:
0503707099 call-center 
0503707096 call-center