×

Закарпат Автотранс

Організація дитячих поїздок - це просто

Організація дитячих поїздок - це просто

ПрАТ "Закарпатавтотранс" організовує транспортні послуги для дитячих груп. Щороку на канікули та на святкові вихідні до нашої компанії звертаються школи та університети для того, щоб наші менеджери допомогли організувати якісні трансфери, як по Україні та за кордон.

В організацію входить підбір автобусу, організація оптимального маршруту, надання послуг екскурсоводів, рекомендації готелів, мотелів та хостелів, підбір місць харчування та формування цікавих туристичних програм. 

Що осені, нашими постійними пасажирами є дитяча група з с.Коритняни. Вони їздять в гості до школи чеського міста Євічко - що є побратимом міста Ужгород.

 

Протягом тижня для дітей організовують культурну програму, яка знайомить їх з традиціями Чехіями. 

 

Наша компанія залюбки допоможе в організації безпечного та сучасного пасажирського транспорту для дитячих груп від 8 до 56 осіб. 

Ми працюємо для Вас та Ваших дітей! 

Коментар керівника групи Тетяни:

"Ініціатором поїздки є наш Коритнянський сільський голова Бадида Ігор Васильович з мером міста Євічко Пардубіцький край паном Душан Павек. Договір про співпрацю між селом Коритняни та містом Євічко, а також між школами мистецтв Коритняни і Євічко. Це була коцертна поїздка, обмін досвідом, були підготовлені спільні номери разом із їхніми учнями школи мистецтв"

"Це вокальний ансамбль"Gloria" дитячої школи мистецтв с. Коритняни.Керівник Іллар Т.І. концертмейстер Оксенюк М.І."

 

За уточненням інформації звертатися за номерами телефонів:

 

+380503707099, +380673707096, +38050434620, +38050434623.

 

За цими ж номерами можна 

забронювати квитки.

 

Придбати квитки на міжнародні рейси можна в касах автостанцій, а також за посиланнями: https://zakavto.com.ua/ua/ та http://ticket-bus.travel/ , де їхня вартість на сьогодні - із врахуванням знижки 6% та надається 6% накопичувальна знижка для зареєстрованих користувачів.