×

Закарпат Автотранс

Дитячий тур: Там, на незвіданих доріжках

Дитячий тур: Там, на незвіданих доріжках

Осінні канікули для діток – це справжня радість, час для грайливих ігор в кольорових обіймах яскравого листя дерев. Барвиста осінь 2020 дарує можливість зробити цей період ще емоційно насиченішим, подарувавши своїй малечі захоплюючу поїзку в осінні Карпати. Вони перенесуться наче в казку “Аліса в країні чудес”. Спогади від побаченого залишаться в діток назавжди. Вони без сумніву залишаться враженими від чарівного і наче замріяного водоспаду Шипіт, відчують себе юними захисниками природи в реабілітаційному центрі ведмедів в Синивирі, матимуть змогу на відстані витягнутої руки побачити буйволів і погладити оленів, затамують подих від театралізованого дійства “У Вольфа” і нарешті побувають в справжнісіньких середньовічних замках. Ну хіба ж це не чудова ідея для захопливих осінніх канікул? Нові друзі, щирі посмішки і захват  - створять міцну основу веселого туру, а прогулянки перерахованими місцевостями доповнять і сформують загальну картину вражень від поїздки. Умовою організації туру є присутність дорослих разом з дітьми (на 4-5 дітей один дорослий).

У ході туру, для закріплення вражень, пропонуємо скуштувати смачні закарпатські страви, які яскраво продемонструють багатство смаків нашої інтернаціональної кухні. Для ночівель зупинимось в єдиній, в свому роді, садибі Грін Гоф і готелі Чорна гора.

Програма туру створена на період з 27 жовтня по 1 листопада.

Група формуватиметься в кількості 6, 12 та 18 людей. Відповідно від кількості залежатиме вартість!  Наприклад, для групи з 18 людей, орієнтовна вартість туру становитиме 3215 грн.

У визначену вартість, входитимуть: транспортне обслуговування, гід, проживання з сніданком, всі вхідні квитки, екскурсійне обслуговування, а також страхування.

У визначену вартість, не входитимуть: чотири обіди і три вечері, квест в замку та стрільба з лука в замку Сент-Міклош, а також театралізоване дійство у Вольфа, які можна обирати за власним бажанням.

Зустріч на вокзалі в Мукачеві 28 жовтня. Проїзний квиток в Мукачеві оплачується додатково. Відправлення додому 31 жовтня.  

Для зручності в отриманні додаткової інформації і бронюванні місця, можна звертатись за вказаним номером: 0935331893 - Олена.