×

Закарпат Автотранс

Експрес знайомство з Будапештом

Експрес знайомство з Будапештом

Підготовка до поїздки заздалегідь, ніколи не буде зайвою, а навпаки забезпечить раціональний підхід до організаційних моментів. В цій статті нам хотілося б розкрити найактуальніші питання пов’язані з туристичним Будапештом.
Валюта у Венгрії. 
Варто пам’тати, що у Венгрії основною валютою є форинти, але в деяких магазинах и закладах харчування можна розрахуватись і в євро, проте такі моменти краще з’ясовувати заздалегідь аби не опинитись в незручній ситуації. Для обміну грошей у Будапешті найвигіднішим місцем є банки та пункти обміну валют, які знаходять віддалено від туристичних місць. 


Оренда житла. 
Цікавий факт про Будапешт полягає в тому, що місто розділене на райони, які позначаються римськими цифрами. Для тих хто надає перевагу тихому відпочинку підійдуть райони: II і XII в східній частині столиці Венгрії. Відповідно для туристів з бажанням бути в центрі вечірок і розваг підійдуть: VI, VII, VIII райони. Радимо обирати в якості житла апартаменти на перевагу готелям. Чому так? Насправді, в Будапешті чудову квартиру на кілька кімнат можна зняти за таку саму ціну, як номер у тризірковому готелі. 


Проїзд у громадському транспорті. 
Є кілька варіантів оплати за проїзд. Разовий квиток (vonaljegy) - діє на один вид транспорту протягом 80 хвилин з моменту покупки. Його можна купити в спеціальних автоматах і обов’язково потрібно закомпостувати. Орієнтовна вартість квитка - 350 форинтів. Разовий квиток, куплений у водія (helyszínen váltott vonaljegy) - якщо раптом не вдалося оплатити поїздку заздалегідь. Орієнтовна вартість квитка - 450 форинтів. Разовий квиток з пересадкою (atszállójegy) - єдиний для будь-яких двох видів транспорту. Орієнтовна вартість квитка - 530 форинтів. Десять квитків (10 darabosgyűjtőjegy) - блок проїзних квитків для 10 поїздок в будь-якому виді транспорту. Орієнтовна вартість - 3000 форинтів. Проїзний на 1 день (24 órás jegy) - діє протягом 24 годин на всі види транспорту без обмежень поїздок. Орієнтовна вартість - 1650 форинтів. Груповий проїзний на 1 день (csoportos 24 órás jegy) - дозволяє групі до 5 чоловік переміщатися по місту без обмежень протягом 24 годин. Орієнтовна вартість - 3300 форинтів. Проїзний на 3 дні (72 órás jegy) - діє у всіх видах транспорту, кількість поїздок безлімітна. Орієнтовна вартість - 4150 форинтів.
Прогулянки невідомим Будапештом. 
До неординарних місць, що не вказані в путівниках відносяться три цікаві локації. Фонтан «Відкрита книга» (Henszlemann Imre), Магазин Sugar! (Paulay Ede, 48) - рай для любителів солодкого і магазин, який перевертає уявлення про можливості кондитерів, Філософський сад (Gellért-hegy).


Дорога з Ужгорода до Будапешта. Як доїхати?
Транзитний рейс міжнародного значення Київ – Відень (через Ужгород і Будапешт)
Дні Відправлення: четвер та неділя. Час Відправлення з Ужгорода о 01:30, а прибуття до Будапешта о 10:30. Орієнтовна ВАРТІСТЬ квитка: від 1350 грн на @zakarpatavtotrans

Квитки можна придбати в касах автостанцій або скориставшись додатком Viber (0503707099, 0673707096 - Call-center). Відповіді на запитання можна отримати, зателефонувавши за номерами:
+380 50 370 70 99 - call-center ☎️
+380 67 370 70 96 - call-center ☎️