×

Закарпат Автотранс

Файне Закарпаття: релаксуй і відпочивай на рідній землі

Файне Закарпаття: релаксуй і відпочивай на рідній землі

Як же багато захоплюючих місць є на Закарпатті, які дійсно варто побачити. Ми часто навіть не здогадуємось, що для цікавого вікенду не потрібно далеко їхати, а достатньо організувати собі невелику екскурсію кількома, вартими уваги, локаціями і з користю провести час. Цього разу пропонуємо поїхати на сироварню, відвідати ферму равликів і побувати на фабриці з виготовлення цукерок.
Сироварня ОСГ “Баранове” знаходиться в селищі Іза, що на Хустщині. Ідеєю створення ферми з вівцями стало бажання власників, а саме родини Лепе, відродити традиції вівчарства та виробництва смачних сирів на Закарпатті. Молочна продукція з ферми є екологічно чистою і не обмежується прихильністю тільки місцевого населення. На фермі функціонує сироварня з сучасним обладнанням, де на власні очі можна спостерігати за процесом виготовлення сиру, а також скуштувати вже готову продукцію в поєднанні з келихом молодого вина або ж чашечкою запашної кави. Сироварня пропонує 15 різних видів молочної продукції. Деякі продукти виробляються за унікальними, навіть на всю Україну, рецептами. 


Ферма равликів є наступною зупинкою маленької подорожі мальовничим Закарпаттям. У Нижньому Селищі ферма існує вже четвертий рік і вдало себе зарекомендувала, оскільки до її створення равликів в якості делікатесу тільки збирали, а зараз вирощують в масштабних кількостях до понад 10 тон на рік. На фермі крім екскурсії пропонують скуштувати равликів під різними соусами і тим самим збагатити власну колекцію смаків. Також унікальним продуктом ферми є равликова ікра, яку теж можна спробувати і навіть придбати в разі бажання. 


Шоколадна фабрика “Золотий ключ” знаходиться в селищі Буштино, що на Тячівщині. Продукція фабрики виготовлена виключно з натуральної сировини, а саме сухофруктів та горіхів. Шоколад для цукерок виготовляють за спеціальним рецептом, а чорнослив привозять з-за кордону. Крім того фабрика має власний сад в понад 100 гектарів, що дозволяє заготовляти потрібну для виробництва цукерок кількість сухофруктів.  
То що, сподобалась така ідея відпочинку? Екскурсія обіцяє бути дуже цікавою та пізнавальною, тож скоріше погоджуйтесь і насолоджуйтесь відпочинком разом з нами. Запис на екскурсію за номерами телефонів: 0990252907,0501053499.