×

Закарпат Автотранс

Флоренція у світлі ліхтариків

Флоренція у світлі ліхтариків

Романтична Флоренція в перший тиждень вересня набуває образу Казкова міста. Все тому что в ніч з 6 на 7 вересня ІТАЛІЙСЬКЕ містечко потопає в Яскрава Світлі ліхтаріків. Свято бере свой початок ще з 17 ст. и Йому передує велика ярмарок до свята Народження Діви Марії. Завершення ярмарки асоціюється з урочистих костюмованою ходою, во время якої КОЖЕН учасник Несе в руках паперовий ліхтарик зі свічкою. У кінці ходи всі ліхтарики запускаються в небо.Florentia

Звичайно, кроме фестивалю ліхтаріків у городе є что озирнутися. Самперед хочеться відзначіті архітектурну пам'ятку Флоренції від майстрів ренесансу - Санта-Марія-дель-Фіоре. Будівля слугує католицьким храмом, Який займає 4 місце за розмірамі в Европе. Фасад Виконання в трьох основних Кольорах: зелений, червоний та білий.

Церква Санта-Кроче – місце поховання Мікеланджело та Галілея, а також більше 300 видатних історичних постатей. Прикрашає храм фресками відомого італійця часів ренесансу – живописця Джотто.  

Житловий міст Понте-Веккьо з оглядовою площадкою є місцем закоханий у Флоренції. Міст пережив другу світову війну і довгий час слугував місцем торгівлі.

Галерея Уффіці зведена на кошти знатного роду Медічі з початку мала виконувати роль адміністративного офісу та з часом її стіни стали прикрашати витвори мистецтва відомих італійських художників Боттічеллі, Рафаеля, Леонардо да Вінчі, Ліппі, Джотто, Уччелло та інших. Галерею формують 45 залів, кілька з яких наповнені роботами виключно одного майстра.

Florentia

Палаццо Пітті та сади Боболі займають близьке розташування один з одним. В палаці зібрано роботи виконані зі срібла і не тільки. Проте найбільшу цінність для палацу складають роботи Тиціана, Рафаеля, Кавараджо та інших. Неподалік від палацу розкинулись сади Боболі – місце спокою та ідилії посеред галасливої Флоренції.

Базиліка Сан-Лоренцо слугує не тільки місцем поховання членів роду Медічі, але й є місцем початку архітектурної революції, поштовхом для якої став відступ від правил розміщення статуй не в центрі храму, а уздовж його стін. Автором такої ідеї був Мікеланджело.

Florentia

Як доїхати?

З Ужгорода до Флоренції щоп'ятниці курсує міжнародний автобус, рейс без пересадок Херсон - Салєрно (через Флоренцію). Відправлення з Ужгорода о 17:05. Стоимость квитка від 2380 грн. Бронювання квитків за номерами: +380503707099 та +380673707096 - call - center .

Джерела: https://travelyourway.com.ua/ua/meropriyatiya/prazdnik-fonarikov-v-italii/ ,

http://kontrakty.ua/article/141671 ,

http://myplanet.com.ua