×

Закарпат Автотранс

Хеллоуін наближається | Атрибутика свята в Європі

Хеллоуін наближається | Атрибутика свята в Європі

Хеллоуін є старовинним кельтським святом, яке зародилося ще в Ірландії і Шотландії. Відомим воно стало через костюмовані вечірки і традицію прикрашання житлових будинків гарбузами зі свічками всередині. Такі гарбузи ще інколи називають світильниками Джека. Справа в тому, що існує легенда про незаспокоєну душу хитрого грішника Джека, який не був прийнятий до пекла чи раю, а залишився для поневірянь на землі разом з пекельним вогнем у руках. Щоб запобігти згасанню полум’я чоловік використовував гарбуз, який і став символом свята. 
Взагалі за переказами, в ніч перед Хеллоуіном духи померлих повертаються на землю з потойбічного світу. Для того щоб задобрити їх і правильно зустріти, вважають що потрібно приносити символічне пожертвування, наприклад виносити на поріг будинку солодощі або пиріг. 


Традиції святкування Хеллоуіна в Європі
На першому місті Ірландія – країна з якої бере свій початок свято Всіх Святих. Стародавні і на перший погляд страшні замки з привидами, якими багате передмістя Дубліна ідеально підходять для святкування.
Щодо Німеччини, то  підготовка до свята розпочинається там ще з вересня. Найбільше популярності свято має серед молоді, оскільки підлітки та дітлахи перевтілюються в злих персонажів. Основною відмінністю, що відрізняє німецьких дітлахів від американських є відсутність традиції просити солодощі.
Франція до свята перетворюється на справжню казкову країну. Вулички прикрашені витонченими різьбленими гарбузами з різнохарактерними виразами. У всіх кондитерських і пекарнях на полицях обов’язково присутній так званий “пиріг всіх святих”. 
До традицій, якими славилась Великобританія, відносились язичницькі вогнища, які розпалювали ще до 20 століття. В наші дні таке вже не зустрінеш. Молодь влаштовує тематичні вечірки в нічних клубах і проводить конкурси на краще вбрання для Хеллоуіна.


Отже, для того щоб використати можливості поїхати в ту чи іншу країну, яка організовує Хелоуінські святкування, достатньо на нашому сайті https://zakavto.com.ua знайти вподобану країну, обрати зручний рейс та придбати автобусні квитки. Детальну інформації і відповіді на запитання, що виникнули стосовно поїздки -  можна отримати, зателефонувавши за номерами: +380503707099 та +380673707096 – call-center.
Джерела: https://travelyourway.com.ua/ua/meropriyatiya/halloween-v-evrope/,
https://vv-hotel.com