×

Закарпат Автотранс

Екскурсія на завод LEGO в Ньїрейдьхазі

Екскурсія на завод LEGO в Ньїрейдьхазі

Квитки на автобус “Ужгород-Ньїрейдьхаза” на TICKET-BUS.TRAVEL

ЛЕГО – ідеальний приклад того, як невеликий сімейний бізнес може досягти успіху лише завдяки повній самовіддачі.

Ідея створення замислювалася як нішеве виробництво предметів з дерева, а потім виробництво звузилося до виготовлення тільки іграшок-конструкторів. Назва, з’явилася в 1934 році, ЛЕГО: в перекладі з данського «Leg godt» – «захоплююча гра».

Компанія LEGO була створена столяром в Данії – Оле Кірком Крістіансеном – в 1932 році. Завданням столярів  було створення іграшок, яка б розвивали уяву, креативність і творчі здібності дитини. LEGO City — це реалістичний світ LEGO, який ваша дитина може досліджувати. Знамениті машини й будівлі, від фонових декорацій до  багатолюдного міста, де герої в повсякденному житті ловлять крадіїв і гасять пожежі. Цей світ, повний гумору й шарму, є чудовим стимулом для розвитку творчої фантазії дітей. У наборах LEGO City всі елементи, які дитина бачить у повсякденному житті, відображені в популярних моделях, і це надихає її на створення міста. Тут представлені всі основні теми: від поліції й пожежної команди до різних крутих машин і відомих будинків — ваша дитина буде з захопленням їх будувати та грати з ними протягом багатьох годин. Завдяки величезному розмаїттю деталей, набори LEGO дають змогу створювати нескінченну кількість комбінацій, і це є поштовхом для дитячої уяви. LEGO City — це світ безмежних можливостей, що робить цю гру одночасно й більш різноманітною, і більш захопливою. Що захопило “Закарпатавтотранс” в цій царині дитячих іграшок, запитаєте ви? Подивіться, в колекції наборів LEGO є навіть АВТОБУСНА СТАНЦІЯ!

Конструктор LEGO City Автобусна зупинка

І заохочує до гри цей набір такою інструкцією на коробці: “Стрибай на велосипед і рушай до автобусної зупинки! Залиш велосипед на спеціальній стоянці та прогуляйся пішки до кіоску, де ти можеш купити освіжні напої й що-небудь почитати. Поки пасажири виходять з автобуса, що під’їхав, зафіксуй свій велосипед на спеціальній стійці та займи вільне місце в салоні. Коли ти дістанешся своєї зупинки, допоможи вийти з автобуса пасажиру в інвалідній колясці, бери свій велосипед і рушай далі! Автобус LEGO City допомагає тобі пересуватися містом кожного дня!”  Це чудова гра, яка спонукає до усвідомлення та сприйняття соціальних правил. Це безпечний та захопливий спосіб, зрозуміти як працюють та функціонують безліч сфер від поліцейського офісу до космічних польотів. Тут вам і практичні фермерські господарства і казкові кораблі піратів. А який малюк не хоче бути мером свого маленького міста LEGO? Та що там малюки… і дорослі також! В кожному місті повинна бути добре розвенна інраструктура, що неможливо  зробити без автовокзалу!  Автобусна станція це невідємне і відмінне доповнення до вашого  LEGO City.

Іграшки LEGO City набір Автобусна Станція

 

Фігурки LEGO City Автобусна Станція

Коробка LEGO City набір Автобусна Станція

 

LEGO City Автобусна СтанціяLEGO City як справжнє місто

LEGO City

Цікаві факти про «Лего»

 • З 6 кубиків «Лего» 2х4 можна зібрати 915 мільйонів різних комбінацій.
 • В середньому в світі продається 15 конструкторів «Лего» в секунду.
 • У свята – 50 конструкторів в секунду.
 • На заводах «Лего» проводиться близько 600 цеглинок в секунду, і з кожним місяцем ця кількість зростає. У деяких джерелах зустрічається цифра – 1300 цеглинок в секунду.
 • Кількість елементів «Лего» в різних кольорах – 34703. Кількість кольорів, в які фарбуються детальки – 136.
 • Близько 400 млн шин на рік виготовляється на заводах компанії LEGO, що робить її найбільшим виробником шин у світі.
 • Пластик LEGO при виробництві нагрівається до 232 градусів Цельсія. Його можна місити, як тісто 
 • Billund Airport в Данії був побудований засновником компанії LEGO Оле Крістіансеном.
 • Перший стелаж для сервера Google був зібраний з «Лего».
 • Практично всі мініфігурки Lego мають жовтий колір.
 • LEGO Group заборонила будь-яку згадку торгової марки LEGO® в іменах доменів в мережі Інтернет.
 • Якість виробництва така висока, що з 1 млн цеглинок тільки 18 штук не відповідають високому стандарту.
 • Кожен може завантажити на сайт «Лего» свій конструктор і запропонувати його до серійного виробництва. Якщо модель набере 10000 голосів, співробітники компанії розглянуть ваш варіант.

 

Завод LEGO фото “I go to world”

У 2014 році в угорському місті Ніредьгаза було відкрито новий, другий завод «Лего» з виробництва кубиків для конструктора LEGO® DUPLO®. Це просто неймовірно, побудувати такий величезний завод за 1 рік. Справа в тому, що в 2008 році в іншому кінці міста вже був побудований завод LEGO. Але його потужності не вистачало, і корпорація LEGO Group побудувала ще один завод, який має величезний потенціал для розширення.

Екскурсоводи  "I go to world"   відвідали завод, та розказали цікаві факти про поїздку в Ньїрейдьхазу. Історією про екскурсію поділився Александр Сафронов.

Екскурсія на завод LEGO

Виїзд з автостанції Ужгород о  08:15 , прибуття в Ньїредьгазу о 10:30 місцевого часу («Tesco», Pazonyi út 36.) (курсує по таким дням: Понеділок, Середа,  П’ятниця, Субота, Неділя)  З урахуванням перетину кордону дорога займає близько 3 годин. Рейсові автобуси курсують окремим коридором, тому перетинають кордон майже без черг. Квитки на автобус можна придбати на офіційному сайтіквиткового офісу http://ticket-bus.travel/ із конусною знижко – 6% для ваших подальших поїздок. Ніредьгаза – місто-побратим Ужгорода. Це сьоме за величиною місто Угорщини. Жителі Закарпаття сюди їздять часто на на відпочинок, в термальні басейни і шопінг (тому автобус здійснює  зупинку відразу біля найбільшого супермаркету міста). Також тут є найкращий зоопарк Європи, і великий аквапарк. В Угорщині 2 заводи LEGO. У завода, которий проводить екскурсії, є своя вулиця – адреса: Ніредьгаза, вулиця LEGO, 15. На заводі вас зустрічає екскурсовод, який проводить екскурсії. Головний вхід прохідної, фотографувати не бажано.

Вхід до заводу LEGO. фото “I go to world”

 

Для початку, групі  включають фільм про завод на 10 хвилин, де розповідалося про техніку безпеки. Туристи  розписуються в спеціальній книзі відвідувачів, здалють рюкзаки, фотоапарати і вирушають з прохідну в головну будівлю заводу. Від прохідної до заводу метрів 50 і тут можна трохи пофотографувати. Проте на території заводу, фотографувати категорично заборонено. Екскурсія розрахована на 2 години. Рекомендуємо взятии з собою в поїздку когось, хто добре володіє угорською мовою – перекладача, або когось із знайомих, оскільки екскурсія проводиться угорською мовою. Замовити супровід угорськомовного гіда не складе труднощів в Закарпатті.

На заводі вам розкажуть його історію, історію створення компанії LEGO® DUPLO®,

На цьому заводі виробляються і повністю комплектуються конструктори LEGO® DUPLO® для дітей від 1 року до 5 років.

Територія заводу величезна, і незабаром з’явиться точнісінько такий поруч, тільки в дзеркальному відображенні, будівництво вже розпочато. Ближче до серця виробництва цеглинок-леговідвідувачам показують  шматочок історії – машину для лиття цеглинок. Поруч стоїть ємність з гранулятом, який використовується як сировина для виробництва. А тепер увага! За одну добу на заводі виробляється 80 000 000 елементів LEGO!

 

Цех LEGO. фото з сайту Lego

 

Кількість машин в цеху для лиття елементів LEGO на заводі понад 600! Організація комунікацій на найвищому рівні. У цеху повна чистота, вентиляція і, до речі, не дуже шумно. Кожна машина штампує свої детальки, заповнюючи ємності для них. Коли ємність наповнюється, співробітник заводу змінює її на порожню, передаючи по конвеєру в інший цех заповнені ящики з деталями.

Відділ інформаційних технологій в LEGOGroup. На заводі в Ньїредьхазі знаходиться, можна сказати, штаб-квартира ІТ-департаменту LEGO. Вони обслуговують інформаційні системи по всьому світу, тут більше 60 висококласних фахівців. І плюс інша команда фахівців ІТ, яка працює безпосередньо з системами на заводі в Угорщині.:). Це опенспейс, всередині якого, крім столів і комп’ютерів, всюди зібрані конструктори.

Упаковка «Лего».

 

Практично всі процеси на заводі автоматизовані, крім одного, упаковка пакетиків в картонні коробки. Як нам пояснили, автоматизувати даний процес не вийшло, так як часто змінюються самі коробки, тому простіше і дешевше це робити вручну. Але  5-6 чоловік, які знаходяться за одним столом, працюючи на конвеєрі, цілком справляються зі своїми завданнями без проблем і, судячи з усього, не відчувають дискомфорту. Склади Lego.  Вся продукція «Лего» зберігається в двох високих складах, в яких міститься понад 80000 палетів. Склад просто величезних розмірів, і незабаром місця для зберігання коробок з «Лего» буде в два рази більше. З цих складів і розвозять конструктори по всій Європі фурами, які стоять на території заводу. Їдальня на заводі Lego.  Після цікавої екскурсії  можна відвідати їдальню прямо на території заводу, де харчуються співробітники.. Незважаючи на велику кількість людей в черзі, ми швидко дочекалися свою їжу. В середньому пообідати на 1 людину – 2-3 євро. Цілком демократично. Зі спостережень можна сказати, що не всі співробітники заводу харчуються в цій їдальні. По-перше, більше 2000 чоловік складно розмістити під час обіду в цьому приміщенні.  Для співробітників є кімнати, відокремлені від цеху скляною стіною, де співробітники можуть перекусити або відпочити. Після екскурсії, у відвідувачів є трохи вільного  часу, щоб пофотографуватися в холі і на вулиці біля заводу. На вулиці є чудові пам’ятники, зібрані з лего-цеглинок.
фото “I go to world”

Жовтий чоловік:) фото “I go to world”

 

Як думаєте, це Гуцул? фото “I go to world”

 

Бограч з LEGO фото “I go to world”

 

Сіра корова “Сивке” – традиційна порода корів в Угорщині. фото “I go to world”

 

Замовлення автобусних квитків чи автобусних трансферів до Ньїрейдьхази за телефоном0503707099, 0673707096 call-centr ПрАТ «Закарпатавтотранс», та на сайті агенства TICKET-BUS.TRAVEL http://ticket-bus.travel/ Домовитися за проведення екскурсії, за телефоном угорського департаменту LEGO: LEGO Manufacturing Kft. Debreceni U. 342 H-4400 Nyíregyháza Hungary Tel. +36 42 505 000 Fax +36 42 505 105 Джерело інформації: https://ua.igotoworld.com/ru/article/987_ekskursija-na-lego-zavod.htm https://www.lego.com/ru-ruhttps://rozetka.com.ua/ua/lego_60154/p16994372/comments/#tab=comments

http://ticket-bus.travel/