×

Закарпат Автотранс

Лавандовий подих Провансу

Лавандовий подих Провансу

 Південь Франції  в літню пору щороку потопає в розкішних кольорах та ароматах лавандових квітів. Тьма фотографів, художників і просто цінителів лаванди приїздять милуватись красою цвітіння рослини. Плантації лаванди створюють казкову атмосферу в провінції, чим і привертають купу туристів, які готові викладати за таку красу чималі гроші. В період цвітіння лаванди в Провансі проходить триденний фестиваль з ярмарками, виставками та відкритими дверима в музеї. Розпочинається він 24 серпня.
Провінція Прованс охоплює Марсель, Авіньйон та Лазурний берег і тому за один день точно не вийде намилуватись найгарнішими місцями цвітіння лаванди. Варто приїздити до Франції в цей період на кілька днів, тоді відпочинок точно буде вдалим. Наприклад: з Марселя можна відправитись на екскурсію в національний парк Каланкі і Кассис, а з Ніци через Сен-Поль-де-Ванс, Вільньов-Любе і Кань-сюр-Мер є прекрасний маршрут, під час якого вдосталь можна намилуватись вражаючими розмірами бузкових полів. Період цвітіння в лаванди розпочинається з середини червня і триває до кінця серпня. Для прогулянок є знакові місця, які варто включити в маршрут. 
Sault – маленьке село з шикарними панорамами на тлі гір. Включає в себе кілька ресторанчиків місцевої кухні, кафе і приватних магазинчиків, в яких можна придбати місцеву продукцію та вироби з лаванди.
Околиці Gordes – купаються в лавандовому ароматі, а на плантаціях працюють тільки ченці. Неподалік від міста знаходиться абатство Нотр-Дам-де-Сенанк.
Плато Valensole – більшість фото, які ми звикли бачити в мережі Інтернет, зроблено саме там. 
Головним лавандовим регіоном вважається департамент Альпи Верхнього Провансу. Саме там можна отримати коротку інформативну екскурсію про вирощування лаванди та виготовлення косметичної продукції з неї, а також можна спробувати лавандовий мед, а ще відвідати лавандовий музей Le Musée de la Lavande та ферму. 
Із Закарпаття до Франції найвигідніше добиратися в такий спосіб. Купити автобусні квитки на Ticket-bus.travel , зі знижкою 6% для зареєстрованих користувачів, в аеропорт Будапешта (прямий рейс). Бронювання квитків за номерами +380503707099 и +380673707096 - call-center. З Будапешта в Марсель краще летіти літаком, заздалегідь придбавши економ квитки, наприклад на сайті Wizz Air.
Джерело: https://fountravel.ru/vremya-tsveteniya-lavandy-provans