×

Закарпат Автотранс

Мобільні додатки, як альтернатива туристичним фірмам

Мобільні додатки, як альтернатива туристичним фірмам

Питання інформаційних ресурсі є завжди актуальним для мандрівників. Відмінно спланувати подорож самотужки, можна саме при використанні відповідних сайтів. Такими можуть бути інформаційні сторінки, які допоможуть у вирішенні питань з житлом, транспортом, екскурсіями і т. д. Вони є чудовою альтернативою туристичним фірмам, оскільки спрощують життя в подорожах і при цьому на них не потрібно витрачати купу грошей. Проте часто найкорисніші сайти для подорожі губляться серед маси не вартих уваги інформаційних сторінок. Тому ми підготували вибірку найкращих сайтів пов’язаних з плануванням подорожей.

Fly4free – польський ресурс з величезною кількістю акцій на перельоти та переїзди з Польщі, Німеччини та інших країн Європи. Vandrouki, Travelpanda – білоруський та російський веб-сайти відповідно, які кожного дня тішать новинами про неймовірні ціни на подорожі з країн Східної Європи, в тому числі і з України. При виборі готелю суттево допомогу надає сайт  Trivago. Достатньо ввести інформацію про обране для поїздки місто і готель, а вебсайт надасть інформацію про його ціну на (Booking, Expedia, Hotels та багатьох інших). Навіщо переплачувати? Skypicker – чудова інформаційна сторінка перельотів, з наявними варіантами з кожного міста, розбитими по датах та цінах. Така собі альтернативна версія чудового ресурсу Drungli. Якщо обожнюєте подорожі потягом, так як засновник сайту Seat61, то цей ресурс для вас. Надає можливість придбання квитків за зниженими цінами і крім того посилання на потрібні веб-сайти.Безперечно корисними у подорожах стануть путівники країнами і містами. В Stay, Unlike та iknowtravel підійшли до цього питання творчо. Саме тому на цих ресурсах можна довідатись дійсно цікаві маршрути з непередбачуваними локаціями. Працює на основі спостережень авторів. Якщо ж ви хочете побачити місто зсередини, відчути його так, як це роблять місцеві, то сайт Spotted By Locals саме для вас. Практично безкоштовні подорожі є дійсно реальністю – про Couchsurfing знає вже дуже багато людей. Схожими є інформаційні сторінки HelpStay та HelpX , проте, щоб отримати безкоштовне житло, в даному випадку, потрібно допомогти місцевим у впорядкуванні їх будинків, ферм, готуванні їжі чи чомусь іншому. А якщо ви любите фотографувати під час польоту, вас цікавить на якій висоті, над чим та з якою швидкістю буде пролітати ваш літак, скористайтесь сайтом FlightRadar24.

Наступні дві веб-сторінки суттєво допомагають з інформацією про візи та питання, що пов’язані зі здоров’ям в країнах світу. Fitfortravel інформує про ймовірні захворювання, щеплення від них та профілактику.

TimaticWeb – ресурс, що допомагає дізнатись про потрібні щеплення та документи, без яких неможлива подорож в деякі країни світу. Загальну візову інформацію теж можна знайти. CabinMax – cайт, який допоможе не забувати про розмір та вагу ручного багажу на будь-яких авіалініях світу. Просто та доступно у формі таблиці. Щоб бути в курсі погодніх умов будь-якого куточку світу в допомогу стане  AccuWeather. Якщо ж ви зібрались на лижі, то бути впевненим в доброму сніговому покриві допоможе SnowForecast.З автобусним трансфером пропонуємо допомогу. Автобусні квитки можна придбати в міжнародних касах автостанцій або на офіційному сайті Ticket-bus.travel – http://ticket-bus.travel, для авторизованих користувачів накопичувальна ЗНИЖКА 6%. Попереднє бронювання квитків за номером 0503707099 call-center.

Сподіваємося ця інформація стане вам у пригоді і допоможе в плануванні поїздок.

Джерело: http://time2go.com.ua