×

Закарпат Автотранс

Мрієш про незабутню подорож? Лови корисні лайфхаки

Мрієш про незабутню подорож? Лови корисні лайфхаки

Дорогі користувачі, у нас чудова новина! Закапатавтотранс дарує ЗНИЖКУ 10 % на всі квитки придбані ONLINE. Використовуйте можливість і заощаджуйте на квитках. Проте, це ще не все. Ми підготували підбірку лайфхаків, які допоможуть значно скоротити витрати під час подорожі і оптимізують витрати.

Отож, ми вже неодноразово розповідали, що заздалегідь спланована подорож – це запорука успішного відпочинку. Тобто, мається на увазі, що організаційні моменти поїздки мають велике значення і займатись ними напередодні виїзду або й поготів під час самої мандрівки досить ризиковано для Вашого ж гаманця. Далеко не завжди можна натрапити на вигідні пропозиції під час пошуку житла, так само не відразу вийде знайти затишні і недорогі місця для перекусів і так далі. Для того, щоб не зіштовхнутись з такими, здавалося б, несуттєвими питаннями, ми пропонуємо:

  1. Бронювати квитки заздалегідь. До речі, для бронювання автобусних квитків від Закарпатавтотранс потрібно всього зателефонувати в call center або скористатись мобільним додатком Viber з номерами: 0503707099 та 0673707096 і Вам допоможуть не тільки придбати квиток, але й проінформують, у випадку якщо у Вас виникнуть запитання. Також користуйтесь офіційною сторінкою https://zakavto.com.ua/ua, на якій можна знайти необхідні рейси, а також цікаву інформацію стосовно подорожей, турів, туризму і т. д.
  2. Користуватись послугою каучсерфінгу. Це безпечно, вигідно і цікаво, оскільки крім безкоштовного житла, Ви отримуєте нагоду познайомитись з новими людьми, які до того ж можуть в подальшому допомогти з пошуком атмосферних локацій в обраному для відпочинку місті.
  3. Спробувати замовляти їжу з допомогою https://www.eatwith.com. Користуючись вказаним сайтом, буде змога самостійно підшукати і обрати вподобаний домашній затишний міні-ресторанчик. Так Ви уникнете галасливих місць, спробуєте справжню місцеву кухню і отримаєте гастрономічне задоволення.
  4. Завантажити перед початком поїздки off-line карти та додатки для подорожей. У цьому є необхідність, в першу чергу для економії часу, а по-друге, мінімізується залежність від інтернет мережі. І те, й інше зробить подорож продуманою.
  5. Шукати, ще будучи вдома, пропозиції на кшталт днів вільного входу в музеї, галереї і т. д. Так само перевіряти інформацію про настання сезону знижок, що зробить Ваш шопінг вигіднішим.

Ось таких п’ять влучних порад ми надали, для того щоб Ваша подорож була вдалою. Користуйтесь ними, знаходьте час для відпочинку і заходьте на наші сторінки в соцмережах:

Instagram – zakarpatavtotrans та Ticket_bus.travel;

Facebook - Автостанції Закарпаття і Ticket BUS travel.

Виникли питання? Наш call-центр з радістю допоможе Вам. Телефонуйте за номерами:

+38 (050) 370-70-99 
+38 (067) 370-70-96