×

Закарпат Автотранс

Ми за здорову планету, а Ви?

Ми за здорову планету, а Ви?

Протягом всього свого існування людство контактує з природою і цілеспрямовано залишає відбиток як позитивних так і негативних діянь. Зі швидким прогресуванням, до негативного антропогенного впливу за останнє десятиліття відносяться: забруднення атмосфери і водоймищ, деградація ґрунтового покриву, виснаження запасів біологічних ресурсів, вторгнення в стабільність екологічних систем і багато чого іншого. 
Проте подібно організму людини, нашій планеті Земля притаманна властивість самовідновлення і кожен з нас може пришвидшити цей процес, якщо почне з себе. Простими і в той же час ефективними методами допомоги природі можуть слугувати:
*раціональне використання води;
*користування енергозберігаючими лампами;
*заміна поліетиленових пакетів на тканинні;
*сортування сміття;

eco-ticket
Цей список можна доповнити багатьма простими і ефективними ідеями лояльного відношення до навколишнього середовища та покращення життя на планеті. Наше приватне товариство “Закарпатавтотранс” теж долучається до ідеї збереження природи і вже кілька років підряд ми працюємо над впровадженням електронних квитків серед наших клієнтів. Зручно, надійно і екологічно – це головні критерії оцінки і переваги електронного квитка над паперовим. У будь-якій країні світу можна швидко і без зайвих витрат часу придбати квиток on-line, оскільки за цією загальноприйнятою схемою працюють всі європейські компанії. Паперові квитки залишаються в минулому і з кожним роком все більше відходять на другу позицію. Таким чином, ми намагаємося рухатись в ногу з часом, а також вносимо свою лепту в збереження навколишнього середовища, зменшуючи використання паперу, на виготовлення якого вирубуються ліси і погіршується екологічний стан. 
Якщо Ви все ще надаєте перевагу паперовим квиткам, пропонуємо Вам скористатись послугами нашого офіційного сайту з продажу квитків https://zakavto.com.ua/ua/. Ми працюємо заради задоволення потреб наших клієнтів і тому запустили просту в користуванні систему придбання on-line квитків. Електронні квитки до країн Європи і не тільки, ЗНИЖКИ та вигідні пропозиції – все це для Вас любі користувачі. Долучайтесь до еко-тенденцій разом з Zakavto.com.ua і змінюйте застарілі уявлення про документ для проїзду - квиток.